Negaila duoti akordeoną palaikyti savo klausytojams ir net leisti jies pagroti, nes gera matyti emocijas, kylančias dėl naujų patirčių, portalui LRT.lt sako akordeonistas Martynas Levickis. Kaip teigia jis, karjeroje vis pasitaiko įvairių nutikimų, kaip kad prieš koncertą pamirštas akordeonas ar susidūrimas su policija.
Akordeonas yra nešiojamas instrumentas, todėl juo galima groti įvairiose erdvėse, padedančiose naujai atsiskleisti muzikai, sako akordeonistas Martynas Levickis. Muzikantas teigia besistengiantis išbandyti skirtingas vietas, nes įdomu į jas pritraukti klausytojus: „Pavyzdžiui, viename Vokietijos festivalyje teko groti burlaivių dirbtuvėse. Tai buvo vienintelė tokia patirtis, kai esi didžiulėje erdvėje, kur daug medienos, pusiau pagamintų valčių... Vienoje vietoje stovi scena, už jos – praverti vartai ir vanduo. Sėdi 200 žmonių ir tavęs klausosi.“
Paklaustas, ar saugo savo instrumentą taip, kaip kai kurie atlikėjai, M. Levickis tikina kai kada duodantis jį palaikyti to norintiems. „Turėjau koncertą Honkonge, po kurio atsirado ne vienas žmogus, norėjęs palaikyti akordeoną savo rankose ir pagroti. Man gera matyti emocijas, kylančias dėl naujų patirčių. Tikrai negaila instrumento, nes kitų žmonių patirtys ir kibirkštėlės jų akyse svarbiau“, – aiškina muzikantas.
M. Levickis atvirauja, kad karjeroje netrūksta ir įvairių kuriozų: „Į vieną koncertą esu išvykęs be akordeono. Laimei, viskas vyko Lietuvoje, todėl grįžau instrumento pasiimti. Nutikimų, kartais nelabai linksmų, būna skrendant. Kartą, pigių skrydžių kompanijos lėktuvu, turėjau skristi iš Venecijos į Ženevą, bet viskas baigėsi tuo, kad man iškvietė policiją, mat manęs nenorėjo įleisti į lėktuvą su akordeonu. Galiausiai, situaciją paaiškinau policijai ir jie net patarė parašyti nusiskundimą skrydžių bendrove.“