Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Lukašenkos favoritė – parlamentarė: jai 22-eji, jam 65-eri ir jie dažnai matomi kartu

Savaitgalį Baltarusijoje vykę rinkimai, kuriuos kritikai be didesnių abejonių vadina falsifikuotais, pateikė ir pikantiškų staigmenų. 22 metų grožio karalienė, siejama su Baltarusijos diktatoriumi Aliaksandru Lukašenka, daugeliui netikėtai tapo jauniausia šalies parlamentare.

Marija Vasilevič, 2018-ųjų gegužę laimėjusi „Mis Baltarusija“ titulą, buvo dažnai mato viešumoje su 65-erių prezidentu A. Lukašenka. Ji su A. Lukašenka lankėsi ledo ritulio varžybose, menų festivaliuose ar Pasaulio futbolo čempionate Maskvoje 2018-aisiais.

Jie taip pat sušoko kartu Minske vykusiame naujamečiame baliuje, kurį transliavo nacionalinė televiziją, rašoma „The Times“. A. Lukašenkos komanda netgi išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, kad prezidentas asmeniškai stebėjo merginos pasirengimą „Mis Pasaulis 2018“ konkursui. Jis taip pat įteikė jai valstybinį apdovanojimą už „ženklų indėlį į šalies kultūrą ir labdarą“.

Sekmadienį vykusius rinkimus, kuriuose kitiems jokių vilčių nepaliko valdančioji, A. Lukašenkai lojali, partija, opozicija įvertino kaip sukčiavimą.

Neturėdama jokios politinės patirties Marija netikėtai pateko į parlamentą. Merginos teigimu, ji norėtų pasinaudoti savo užimamomis pareigomis tam, kad pritrauktų dėmesį į jaunimo problemas.

A. Lukašenka ir jo sutuoktinė Galina, su kuria jis jau seniai gyvena atskirai, susituokė 1975 m.

Nors formaliai jie nėra išsiskyrę, nuo pat tų metų, kuomet Aliaksandras tapo prezidentu, poros kartu niekas nėra matę viešumoje.

64-erių Galina gyvena kaime Baltarusijos rytuose, namuose, apsuptuose aukšta tvora. 2005-aisiais ji pareiškė, kad sprendimas gyventi atskirai buvo jos pasirinkimas.

Pora turi du jau suaugusius sūnus. 43-ejų Viktoras yra šalies Saugumo Tarybos narys, o 39-erių Dmitrijus – pristatomas kaip verslininkas, vadovauja Prezidento sporto klubui. Tačiau asmeninis diktatoriaus favoritas – 15-metis Nikolajus, dažniausiais kartu keliaujantis į tarptautines išvykas.

Baltarusijos prezidentas ir neslepia, kad ruošia jaunuolį būsimam „valdžios perdavimui“. Nikolajus yra bendras A. Lukašenkos ir jo asmeninės gydytojos Irinos Abelskos vaikas.

Pirmą sykį jis viešumoje pasirodė 2008-aisiais karinio parado metu, kuomet jam buvo vos 4 metai. Dabar jis dažniausiai lydi savo tėvą oficialių vizitų metu.

54-erių I. Abelskos niekas nėra matęs viešumoje su savo sūnumi, skelbiama, kad moteris patyrė rimtų nervinių sutrikimų po to, kai A. Lukašenka atėmė iš jos Nikolajų.

Rekomenduojami video