Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Lukašenka pasiūlė su koronavirusu kovoti geriant degtinę ir dirbant traktoriumi

Aleksandras Lukašenka rekomendavo kovai su Covid-19 dažniau plauti rankas, laiku pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti, lankytis saunoje ir, „juokais“, gerti degtinę. Čečėnijos vadas apskritai pasiūlė nekreipti dėmesio į koronaviruso „isteriją“ ir pasiūlė valgyti česnako daugiau, „kad kraujas apsivalytų“.

Televizjos STV reportaže cituojamas Baltarusijos prezidentas pareiškė, kad „pats jis negeriantis žmogus“. „Tačiau pastaruoju metu juokais sakau, kad degtine reikia ne tik rankas plauti, tačiau ir, tikriausiai, kasdien 40-50 gramų gryno spirito ekvivalentu, naikinti tą virusą. Tačiau tik ne darbe“, – patikslino jis.

A. Lukašenka taip pat pasiūlė vaikščioti į sauną. „Jeigu du ar tris kartus per savaitę, taip pat naudinga. Kinai mums pasakė, kad šis virusas aukštesnėje nei 60 °С neišgyvena“, – aiškino Baltarusijos prezidentas. Anot jo, „dabar svarbu paprasčiausiai dirbti“, o ne panikuoti. „Žmonės traktoriasi dirba, niekas nekalba apie virusus. Ten traktorius pagydys visus! Laukai visus išgydo!“, – pasakojo A. Lukašenka.

Kovo 17-ąją Baltarusijoje buvo oficialiai nustatyti 36 koronaviruso atvejai.

Čečėnijos vadas pasiūlė valgyti česnaką

Čečėnijos Respublikos vadas Ramzanas Kadyrovas taip pat išsakė savo požiūrį į koronaviruso epidemiją. Jis mano, kad virusą išgyvens tie, kam lemta išgyventi, kas turi sveikatos. Jis taip pat pasidalijo patarimais, kaip stiprinti imunitetą. „Žmonės nemiega dėl to, liga atsirado Kinijoje: tariamai, virusas.

Baiminasi, kad jis ateis, ir jie numirs. Palauk, tu ir taip mirsi. Nebandyk mirti dar iki tol, kol numirsi. Žmonės tūkstančiais nuo gripo miršta. Tai tas pats virusas“, – dalijosi savo išmintimi Čečėnijos vadas. „Norint sustiprinti imunitetą, maišykite vandenį su citrina ir medumi, gerkite ir sėdėkite. Tuomet jūsų nepasieks. Valgykite česnaką, kraujas bus švaresnis“, – aiškino jis.

Rekomenduojami video