Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Lenkijos lyderis: LGBT yra importas iš užsienio ir kelia grėsmę tautai

Lenkijos valdančiosios konservatyvios partijos „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) lyderis trečiadienį pareiškė, kad judėjimas už LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų) teises yra importuotas iš užsienio ir kelia grėsmę lenkų tautai, rašo BNS.

Įtakingiausiu Lenkijos politiku laikomas Jaroslawas Kaczynskis taip pat sakė, kad „visi turi priimti krikščionybę“, o abejoti įtakingos Lenkijos Katalikų Bažnyčios autoritetu yra nepatriotiška. J. Kaczynskis tai pareiškė trečiadienį per paskaitą apie patriotizmą šalies centrinėje dalyje esančiame Vloclaveko mieste. Jis kalbėjo prieš kitą mėnesį vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą, taip pat artėjant rudenį numatytiems visuotiniams rinkimams Lenkijoje.

PiS neslepia nepakantumo LGBT bendruomenei ir savo rinkimų kampanijoje daug dėmesio skiria šiai temai. J. Kaczynskis judėjimą už LGBT teises yra pavadinęs „tiesiogine ataka prieš šeimą ir vaikus“. Anot PiS lyderio, „importuotas“ judėjimas už LGBT teises „iš tikrųjų kelia pavojų mūsų identitetui, tautai, jos išlikimui, todėl yra grėsmė ir Lenkijos valstybei“.

Rekomenduojami video