Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Laikė mirusiu, bet atsirado: buvusį komentatorių Paulaitį teismas pripažino gyvu

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį gyvu pripažino buvusį sporto komentatorių Antaną Paulaitį.

Jis prieš daugiau nei ketvirtį amžiaus dingo be žinios, o 2001-aisias teismo sprendimu buvo pripažintas mirusiu. Pernai gruodžio pradžioje A. Paulaitis kreipėsi į Lietuvos ambasadą Maskvoje, prašydamas padėti grįžti atgal į Lietuvą. Kaip nurodo teismas, buvusį sporto komentatorių iš nuotraukų atpažino brolis ir sūnus.

Lietuvos ambasadorius Maskvoje Eitvydas Bajarūnas BNS sakė, kad šis teismo sprendimas – pirmas žingsnis, A. Paulaičiui siekiant grįžti į Lietuvą. „Teismas žmogų iš mirusiųjų perkėlė į gyvųjų tarpą. Kai jo duomenys atsidurs duomenų bazėje, mūsų konsulai turės teisę jam išduoti asmens grįžimo dokumentą“, – aiškino diplomatas.

E. Bajarūno teigimu, iki šiol buvęs sporto komentatorius gyveno Vladimire, kurį nuo Maskvos skiria apie 200 kilometrų. Tačiau nuo praėjusios savaitės A. Paulaitis glaudžiasi ambasadai priklausančiose patalpose. Jį čia atvežė iki šiol vyru besirūpinę žmonės.

„Mes jį įsileidome. Jis dabar apsistojo mūsų nenaudojamoje patalpoje, kuri įrengta gyventi. Su kolegomis iš savo lėšų perkame jam maisto, rūpinamės juo“, – pasakojo diplomatas. Jis taip pat teigė, kad Lietuvos ambasada tarsis su vyro artimaisiais bei ieškos būdų, kaip užtikrinti saugų A. Paulaičio grįžimą į Lietuvą. 1945 metais gimęs A. Paulaitis prieš mįslingai dingdamas komentavo futbolo, tinklinio, žirgų bei kitų sporto šakų varžybas.Rekomenduojami video