Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kur išleis loterijoje laimėtus 200 260Eur?

„Teleloto“ žaidėjai pavasarį pabaigė tikrai išskirtinai. Per dvi savaites laimėti du Aukso puodai! 470 460 Eur atiteko vilniečiui troleibuso vairuotojui, o 200 260 Eur – internetu bilietą pirkusiai žaidėjai iš Raseinių.

Daugiau nei 200 000 Eurlaimėtoja, atvykusi į centrinį loterijos biurą Vilniuje drauge su sūnumi, džiaugsmu dalijosi kukliai, nors prisipažino, kad tokia sėkme iš pradžių sunkiai patikėjo. „Patikrinau bilietą internetu. Pamačius pranešimą apie laimėjimą apėmė nuostaba. Ir pati tikrinau kelis kartus, ir sūnui liepiau. Visi patikrino, kas galėjo, tada patikėjom“, – juokėsi moteris.

Aukso puodo laimėtoja „Teleloto“ žaidžia pakankamai dažnai, bilietus mėgsta pirkti ir internetu, ir prie terminalo ar kasose. „Šis kartas nebuvo išskirtinis, nieko nesapnavau ar nejaučiau, tiesiog ėmiau ir nusipirkau bilietą, o nutiko... kaip nutiko!” – pasakojo Raseinių gyventoja.

Ką pirmiausia veiks, laimėjusi daugiau nei 200 000 Eur? Moteris prasitarė planuojanti vykti į sanatoriją, skirti dėmesio sau. „Turiu namą, sodą, išties, beveik viską turiu, tai pasilepinsiu pati, duosiu ir vaikams pinigų“, – kalbėjo Aukso puodo laimėtoja. Moteris taip pat išdavė, kad būtinai žais ir toliau, šis laimėjimas – galbūt ir ne paskutinis.

 

Rekomenduojami video