Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kremlius pasipiktino BBC filmu

Kremlius ketvirtadienį pareiškė, kad šią savaitę Britanijos nacionalinio transliuotojo BBC parodytas dokumentinis filmas, kuriame nagrinėjamas menamas Rusijos invazijos į Latviją ir jos išprovokuoto branduolinio konflikto scenarijus, yra „nekokybiška produkcija“, kuriai žiūrėti neverta gaišti laiko.

Komentuodamas trečiadienį vakare BBC parodytą filmą „Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės“ (World War Three: Inside the War Room), Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas neslėpė nepasitenkinimo.

„Deja, pastaruoju metu mūsų kolegos iš BBC leidžia skelbti gana nekokybišką produkciją. Dėl to mes neskubame kaskart su ja susipažinti“, – sakė D.Peskovas, atsakydamas į žurnalistų klausimą, ar Kremliaus pareigūnai jau matė tą prieštaringai vertinamą filmą.

„Tiesiog gaila gaišti laiką pigiems niekalams“, – pridūrė jis, sakydamas, kad tokios nuomonės laikosi ne vien Rusijos, bet it pačios Britanijos ir kitų šalių ekspertai.

„Deja, tos medžiagos kokybė nutolusi nuo visuotinai pripažinto pasaulinio lygmens, kurį visada demonstruoja ši nuostabi korporacija (BBC)“, – teigė D.Peskovas.

Minėtame filme nagrinėjamas hipotetinis scenarijus, pagal kurį Rusija okupuoja 20 Latvijos miestų netoli abiejų šalių sienos, tokiu būdu palaikydama šalyje įsisiautėjusius prorusiškus separatistus.

Vystantis konfliktui, NATO lyderiai nesugeba susitarti, kaip reaguoti į invaziją, todėl JAV ir Didžioji Britanija nusprendžia pasiųsti savo karius atremti Rusijos puolimui. Maskva į tai atsako branduoline ataka.

Rekomenduojami video