Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Koronaviruso pasekmės: JAV uždaro sienas Europai, neįleis nė vieno

Donaldas Trumpas paskelbė įvedantis draudimą atvykti žmonėms iš visos Europos į JAV artimiausias 30 dienų. Toks draudimas nuskambėjo PSO pripažinus virusą Covid-19 pandemija, o Italijai susidūrus su dideliais iššūkiais tramdant koronaviruso plėtrą.

„Siekiant išvengti naujų atvejų atsiradimo mūsų pakrantėje, mes uždraudžiame visas keliones iš Europos į JAV artimiausioms 30 dienų“, – „The Guardian“ cituojamas JAV prezidentas. Vienintelę išimtį iš visų Europos šalių D. Trumpas pritaikė Didžiajai Britanijai.

Vėliau Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo departamentas išplatino pranešimą, kuris paaiškino kai kurias D. Trumpo paskelbto sprendimo detales, rašoma CNN. Išimtys kelionių embargui bus taikomos JAV nuolatiniams gyventojams, šiuo metu esantiems Europoje, piliečiams ir kai kuriems jų šeimų nariams.

Draudimas bus taikomas šioms šalims ir jų piliečiams: Austrijai, Belgijai, Čekijai, Danijai, Estijai, Suomijai, Prancūzijai, Vokietijai, Graikijai, Vengrijai, Islandijai, Italijai, Latvijai, Lichtenšteinui, Lietuvai, Liuksemburgui, Maltai, Nyderlandams, Norvegijai, Lenkijai, Portugalijai, Slovakijai, Slovėnijai, Ispanijai, Švedijai ir Šveicarijai.

Taip pat pažymima, kad JAV piliečiams ir nuolatiniams šios šalies gyventojams bus leidžiama nuvykti į Europą ir grįžti atgal. Visi jie turės tikrintis prieš patekdami į JAV teritoriją ir jiems bus taikomas 14 dienų karantinas ar kitos specialios priemonės.

Kol kas nėra aišku, ar oro linijų bendrovės tęs skrydžius į Europą, jeigu drastiškai sumažės keleivių skaičius. Kovo 12-ąją JAV buvo oficialiai užfiksuoti 1276 susirgimo atvejai.

Rekomenduojami video