Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Koronaviruso diagnozę išgirdęs princas kontaktavo su daugybe žmonių: nuo ko užsikrėtė – neaišku

Vos kovo 25-ąją paaiškėjo, kad princas Charlesas užsikrėtė šiuo metu pasaulyje itin greit plintančiu koronavirusu. Ir nors oficialiame pranešime teigiama, kad jis patiria tik nestiprius simptomus, jis laikosi itin griežto karantino.

Princas šiuo metu su žmona Camilla (kurios koronaviruso testas buvo neigiamas) leidžia laiką Škotijoje.

Deja, pasirodo, kad prieš sužinodamas savo diagnozę, pastaruoju metu princas turėjo kontaktą su daugybe žmonių, mat aktyviai vykdė savo karališkus įsipareigojimus, dalyvavo renginiuose – užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad visų jo kontaktų iš tiesų nė nepavyktų nustatyt. Lygiai taip pat, ir išsiaiškinti, kas virusu jį apkrėtė.

Karališkosios šeimos reporteris Chrisas Shipas socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė ir tai, jog vos išgirdęs savo diagnozę, princas apie tai pranešė ir savo sūnums – princui Williamui ir Harry.

O štai karalienė su princu Charlesu trumpai matėsi tik kovo 12-ąją, ir dabar, nors jaučiasi puikiai, yra izoliuota nuo visų savo šeimos narių.

 Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, karalienė naudojasi tik 8 patarnautojų paslaugomis, o šiuo metu jai negalima matytis net ir su artimiausiais savo šeimos nariais. „Kuo mažiau kontaktuojančių žmonių, tuo geriau. Negalima rizikuoti karalienės ir jos vyro saugumu, turint omenyje jų amžių. Taip pat tai dėl visų, dirbančių pilyje, saugumo. Kiekvienai įstaigai buvo pasakyta kuo įmanoma daugiau darbuotojų siųsti namų, karališkoji šeima čia nėra išimtis. Karaliene rūpinasi artimiausi jos tarnai, o kiti patarnautojai prižiūri jos arklius. Kai ir kitur, normaliame gyvenime čia padaryta pauzė“, – šitaip apie dabartinį karalienės gyvenimą pasakojo artimas karališkosios šeimos šaltinis.

Karalienę lanko du mėgiamiausi jos patarnautojai, kurie su ja leidžia visą laiką. O taip pat pilyje dirba ir tarnaitė, šefas ir liokajus. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai pranešta, jog Buckinghamo rūmuose jau patvirtinta apie vieną koronavirusu užsikrėtųsi karalienės patarnautoją.

Kaip rašoma mirror.co.uk, tuo metu, kai paaiškėjo, kad patarnautojui nustatytas koronavirusas, karalienė taip pat buvo rūmuose, o visi kiti likę jos patarnautojai buvo priversti imtis saviizoliacijos. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, patarnautojas prastai pasijuto dar praėjusią savaitę – tada jam buvo patvirtinas ir teigiamos koronaviruso tyrimas.

Ir nors karalienė dabar persikėlė į Windsor pilį, tuo metu, kai paaiškėjo tyrimo rezultatai, ji buvo Buckinghamo rūmuose, kaip ir ten dirbęs minėtas asmuo. 93 metų karalienė jau kurį laiką saugojosi nuo artimo kontakto su žmonėmis, t.y. įvairių susitikimų metu jiems nebespausdavo rankos. Dabar, kaip ir visuomet prieš Velykas, ji laiką leidžia Windsor pilyje.

Rekomenduojami video