Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kodėl LRT RADIJO laidose žurnalistai kalbina kitus žurnalistus?

LRT informacinėse laidose iš tiesų kartais kalbinami kolegos žurnalistai, tačiau tai lemia ne pašnekovų trūkumas. Taip sako LRT laidų vedėjas Deividas Jursevičius.

Vilnietis Martynas domisi LRT RADIJO laidų pašnekovų parinkimu. „Nuolat klausausi jūsų rytinių laidų ir laidos „60 minučių“. Pastaruoju metu jūsų laidose žurnalistai įvairiais klausimais kalbina kitus žurnalistus. Ar neberandate pašnekovų?“ – teiraujasi LRT RADIJO klausytojas.

Anot D. Jursevičiaus, informacinėse laidose kartais kalbinami ir žurnalistai, nes žurnalistas dažnai būna ne tik įvykio dalyvis ir stebi visą situaciją, bet dažnai žino netgi daugiau nei politologas iš vieno ar kito universiteto.

„Mes kartais kalbiname žurnalistus vien dėl to, kad jie geriau informuoti apie situaciją, atidžiai ją stebi ir daug daugiau gali pasakyti mūsų klausytojams, nei politikos apžvalgininkai, kurie galbūt kartais gali situaciją įvertinti ne taip objektyviai ir visapusiškai, kaip vieno ar kito skandalo atveju tą gali padaryti žurnalistai. Tai – pagrindinis argumentas, kodėl mes, ieškodami daugiau objektyvios informacijos ir norėdami pateikti kuo daugiau žinių savo klausytojams, kartais kalbiname kolegas žurnalistus“, – teigia LRT laidų vedėjas.

Rekomenduojami video