Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kim Jong-Unu susižavėjusio palestiniečio restorane – 80 proc. nuolaida šiaurės korėjiečiams

Kim Jong-Unu susižavėjęs palestiniečių gastronomas visiems šiaurės korėjiečiams savo restorane „Rabaa“ Gazoje siūlo 80 proc. nuolaidą maistui ir gėrimams. Taip Salimas Rabaa, jo paties teigimu, nori pareikšti dėkingumą už griežtą Šiaurės Korėjos vadovo kursą JAV prezidento Donaldo Trumpo atžvilgiu. Toks Kim Jong-Uno įvertinimas užsienyje šiuo metu yra veikiau retas reiškinys.

Pasiūlymas, kuris reklamuojamas dideliame plakate su Kim Jong-Uno atvaizdu, S. Rabaai neturėtų atsieiti labai brangiai. Vidaus reikalų ministerijos Gazoje duomenimis, šiuo metu teritorijoje nėra nė vieno šiaurės korėjiečio.

„Aš žinau, kad Gazoje nėra šiaurės korėjiečių. Bet aš norėjau bent jau pateikti pasiūlymą“, – kalbėjo S. Rabaa. Nuolaida esą turi „simbolinę“ reikšmę, nes jam Kim Jong-Unas imponuota ir jis laikąs jį palestiniečių draugu. Kai D. Trumpas paskelbė Jeruzalę Izraelio sostine, Kim Jong-Unas pavadino šį „nusenusiu kvailiu“.

Savo restoraną S. Rabaa išpuošė Kim Jing-Uno nuotraukomis. Tarp lankytojų tai vis sukelia audringus debatus. „Man patinka Kim Jong-Unas, nes jis yra prieš Ameriką kaip vyras“, – sakė vienas svečių. Kitas greičiau ironiškai mestelėjo: „Aš esu čia, kad pamatyčiau korėjiečių, jei čia jų yra“.

Rekomenduojami video