Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kembridže studijuojantis lietuvis: neverta vaikytis populiarių specialybių

Vilius Bartninkas, Kembridžo universitete studijuojantis antikinę filosofiją teigia, kad abiturientams verta svarstyti apie studijas šiame prestižiniame universitete, kuriame šiuo metu pirmojoje pakopoje mokosi apie 70 lietuvių.

Kaip Kembridžo universiteto privalumus doktorantas iškelia aukštus mokymosi standartus ir motyvaciją. Dar vienas šio universiteto Anglijoje pranašumas prieš kitus – švietimo įstaiga turi visus studentams reikiamus šaltinius: turtingas bibliotekas, kompetentingus dėstytojus, finansinius resursus tyrimams.

V. Bartninkas baigė bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus universitete, todėl gali palyginti mokymosi sąlygas čia ir Kembridže.

„Sąlygos skiriasi, bet tie, kurie pasirenka studijuoti Lietuvoje, nepraleidžia šanso. Jei pakankamai intensyviai dirbs, turės galimybę vėliau papulti į Kembridžą. Yra ne viena tokia istorija – viskas priklauso nuo asmeninės ambicijos bei noro“, – sakė jaunuolis.

Filosofiją studijuojantis jaunuolis paragino abiturientus, kurie ruošiasi brandos egzaminams, rinktis studijas, kurios atskleistų jų prigimtinius talentus. Doktorantas skatino būsimus studentus klausytis savo pačių norų ir nesivaikyti populiarių specialybių.

 

Rekomenduojami video