Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Keliautojas V. Mikaitis: būdamas užsienyje pavydžiu žmonėms, kurie irgi yra užsienyje

Vytautas Mikaitis jau apkeliavo 88 pasaulio šalis. Save tikru kelionių maniaku vadinantis kaunietis šiam iššūkių kupinam pomėgiui negaili didžiosios dalies savo uždirbamų pinigų. Nutrūktgalvis Vytautas lankėsi kraštuose, į kuriuos paprastai nepateksi, pavyzdžiui, Šiaurės Korėjoje.

Meksika, Australija, Panama, Japonija, Brazilija, Kuba, Brunėjus, Kolumbija, Tadžikistanas, Šiaurės Korėja – tai tik nedidelė dalis šalių, kurias jau apkeliavo renginių vedėjas ir krepšinio apžvalgininkas Vytautas. Ilgiau nei mėnesį vienoje vietoje nesustygstantis 30-metis vyras juokiasi, kad noras keliauti iš aistros jau peraugo į sparčiai progresuojančią ligą.

„Būdamas užsienyje aš pavydžiu tiems žmonėms, kurie irgi yra užsienyje, tik kitoje vietoje, aš irgi noriu. Nors pagalvoju – juk aš esu, palauk truputėlį, bus vėliau“, – pasakoja Vytautas.

Šių metų sausį laikraštyje išspausdintame interviu Vytautas pasakojo, kad aplankė 77 šalis, dabar jų jau 88. O iki Naujųjų metų laukia dar mažiausiai trys skrydžiai. Tad nenuostabu, kad kartais vyrui ir galva susisuka.

„Man skambina ir sako – labas, čia Valerija, o tu užsienyje kažkur? Aš atsibundu ir galvoju, kur aš esu. Graikijoje? Ne, ne Graikijoje. Kitas klausimas – kiek čia man kainuoja atsiliepti į skambutį. Palaukit. Aš Turkijoje! Viskas gerai, aš Turkijoje“, – juokiasi Vytautas.

Nuotykių ieškotojas ne iš tų, kurie ruošiasi kelionei, renka apie ją medžiagą, skaito knygas ir atsiliepimus. Pavyzdžiui, prieš kelionę į Japoniją jis nežinojo, nei kuriame viešbutyje apsistos, nei kokias vietas aplankys.

„Tai yra blogas pavyzdys – taip nedarykit, nes reikia pasiruošti. Kitaip ten nuvažiavęs ieškai ir gaišti laiką“, – tikina reportažo herojus.

Į kelią Vytautas susiruošia per kelias minutes, nepamainoma jo palydovė – kuprinė, į kurią telpa viskas, ko gali prireikti bet kurioje šalyje. Žinoma, piniginė yra pats svarbiausias kelionės aksesuaras, tiksliau – į ją sudėtos kupiūros.

 

Apie tokius pat nenuoramas keliautojus Vytauto šeimos narius ir apie kelionę į Šiaurės Korėją – laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Rekomenduojami video