Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kėdainių rajone žvejas pagavo savo gyvenimo žuvį

iekvienas žvejas turi pagavęs savo gyvenimo žuvį – tai didžiausias per visą žvejo karjerą pagautas laimikis. Štai vos prieš keletą dienų Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Jaunakaimio kaimo gyventojas Arūnas Lukoševičius sugavo daugiau nei 6 kilogramus sveriančią plėšrūnę.

Gyvenimo žuvis

„Galima sakyti, kad tai mano gyvenimo žuvis. Žvejoju nuo pat vaikystės ir visada būtent šiame tvenkinyje. Čia esu pagavęs gerų laimikių. Esu pagavęs 5,5 kilogramo svėrusią galiūnę, o ši svėrė 6, 248 kilogramo. Esu keletą mažesnių lydekų pagavęs, tiesa, jos irgi labai didelės. Draugas yra milžinišką karpį ištraukęs, daugiau kaip 12 kilogramų, tad trofėjinės žuvies čia tikrai yra“, – kalbėjo ką tik laimikį pasvėręs užkietėjęs žvejas A. Lukoševičius.

Susigundė gyva žuvele

Žvejas gyvena Jaunakaimio kaime, kuris yra vos už kelių šimtų metrų nuo Mantviliškio užtvankos.

„Šį kartą žvejojau gyva žuvele, bet būna, kad ir plūdine žuvį gaudau. Visaip moku, nes pradėjau nuo lazdyno.

Dabar jau normalią meškerę turiu. Žvejoju dažnai, nes tai yra mano gyvenimo būdas. Prie vandens aš nuo visko pailsiu, atsigaunu, visai kitas žmogus tampu“, – atsiduso žvejas.

Džiaugėsi visa šeima

Jo laimikiu džiaugėsi visa šeima, o labiausiai – sesuo Rasa Kazakauskienė. Moteris sako, kad jos brolis yra užkietėjęs žvejys, kuriam nėra žvejybai netinkamo oro.

„Jis labai mėgsta žvejoti. Visas jo gyvenimas yra prie vandens. Šaunuolis jis, ar lyja, ar vėjas, ar saulė karšta, jis visąlaik, radęs laisvą minutę, keliauja meškerę užmest. Labai džiaugiamės, kad šį kartą taip pasisekė. Ilgam žuvies užteks, šaldiklyje užšaldyta guli dabar. Kai sugalvosim, išsikepsim ir svečius pavaišinsim“, – šypsojosi moteris.

Rekomenduojami video