Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Katėmis besižavinti Taivano prezidentė ketina priglausti veteranus šunis vedlius

Taivano naujoji prezidentė, kurios dvi katės matomos daugelyje jos „Facebook“ paskyroje skelbiamų nuotraukų, ketvirtadienį pareiškė priglausianti tris veteranus šunis vedlius, bet paneigė žiniasklaidos spėliones, kad tarp prezidentūros augintinių gali kilti „pilietinis karas“.

Prezidentė Tsai Ing-wen, kuris buvo prisaikdinta praeitą savaitę, laiko dvi kates – Xiang Xiang (Siang Siang – „Galvok, galvok“) ir Ah Tsai (A Cai). Vietos žiniasklaida prognozuoja abi rainės veikiausiai nelabai maloniai reaguos į naujuosius keturkojus įnamius.

Tsai Ing-wen, sausį triuškinamai laimėjusi rinkimus, per prezidento rinkimų kampaniją nevengė demonstruoti esanti gyvūnų mylėtoja.

Xiang Xiang tapo jos kampanijos politinių reklamų žvaigžde, o vienas Tsai Ing-wen padėjėjas sakė, kad su katėmis susijusios žinutės prezidentės „Facebook“ paskyroje būna iki 50 proc. populiaresnės negu jos pranešimai politiniais klausimais

„Ne, ne ir ne“, – sakė ji, kai buvo paklausta vietos žiniasklaidos, ar nejaučia nerimo dėl potencialių konfliktų tarp jos gausėjančių augintinių.

„Tie trys šunys labai gerai išdresuoti ir tikrai galės sutarti su katėmis“, – prezidentė sakė žurnalistams.

Visgi ji pripažino, kad stambi pilkai raina Xiang Xiang yra „karinga“ ir kad jai gali būti nelengva priprasti prie naujų atvykėlių.

Tsai Ing-wen nenurodė, kada tiksliai buvę aklųjų vedliai persikraustys į jos rezidenciją.

Ankstesni Taivano prezidentai taip pat turėjo pagarsėjusių augintinių. Tsai Ing-wen pirmtakas Ma Ying-jeou dažnai juokaudavo, kad jo šuo Ma Hsiao-jeou (Ma Siao-džiu, „Mažasis Ma“) šeimos hierarchijoje užima aukštesnę padėtį negu jo šeimininkas.

Ma Ying-jeou pirmtako Chen Shui-biano žmona Wu Shu-chen taip pat buvo žinoma dievinanti savo kalytę Honey (Hani) ir dažnai būdavo matoma viešumoje su tuo baltu ilgo plauko Maltos bišonu.

Rekomenduojami video