Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Karališkai šeimai Markle visiškai negaila: prieš ištekant turėjo žinoti 1 dalyką

Sasekso kunigaikščiai atsisakė karališkųjų pareigų, tvirtindami spaudai, kad to pagrindinė priežastis buvo nepakankama karališkosios šeimos parama.

Karališkojo šaltinio teigimu, Meghan Markle „turėjo žinoti, ką reiškia ištekėti už karališkosios šeimos nario“, rašo dailystar.co.uk. Sasekso kunigaikštienė įsiliejo į karališkąją šeimą 2018 metų gegužės 19 dieną, ištekėjusi už princo Hario. Vestuvių ceremonija vyko Vindzoro pilyje. Nepraėjus nė dvejiems metams, pereitų metų sausio 8 dieną, Haris ir Meghan pareiškė, jog atsisako vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų Firmoje po pokalbių Sandringhame su princu Čarlzu, princu Viljamu ir Karaliene. Netrukus jie išvyko gyventi į Kaliforniją su sūneliu Archie , o ten jiems gimė dukrelė Lilibet.

„Turėjo žinoti, kaip pasikeis jos gyvenimas“

Tačiau dabar karališkosios šeimos šaltinis tvirtina Fox News kanalui, kad Meghan „turėjo žinoti, kaip pasikeis jos gyvenimas“. Šaltinis teigė: „Meghan turėjo žinoti kas bus, įsiliejus į karališkąją šeimą. Nežinau, ar tai buvo judviejų tarpusavyje aptarto didelio plano dalis, tačiau Meghan sukėlė didelę audrą karališkoje šeimoje tam, kad galėtų grįžti prie savo karjeros Holivude – tai beprecedentis atvejis“.

Savo skandalingame interviu JAV televizijos legendai Oprai Winfrey Haris aiškino, kad paliko karališkąją šeimą dėl „paramos ir supratimo“ trūkumo. Aptariant savo pasipiktinimą britų žiniasklaida, Sasekso kunigaikštis pridūrė, kad jis privalėjo apsaugoti savo šeimą nuo šios situacijos, nes matė, „kur viskas krypsta“. Oprah jo paklausė: „Ar tai buvo atsiribojimas nuo JK žiniasklaidos, nes žiniasklaida yra visur, ar tai buvo dėl nepakankamo Firmos palaikymo?“ „Dėl abiejų“, − atsakė Haris.

Paskelbdami apie savo atsistatydinimą, Meghan ir Haris savo pranešime teigė: „Ketiname nebebūti „aukšto rango“ karališkosios šeimos nariai ir dirbti, kad taptume finansiškai nepriklausomi, bet toliau visiškai palaikyti Jos Didenybę Karalienę.

  Po daugelio mėnesių apmąstymų ir vidaus diskusijų pasirinkome atlikti tokį perėjimą šiais metais, pradėdami kurti pažangų naują vaidmenį šioje institucijoje. Dabar planuojame derinti savo laiką tarp Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Amerikos.

Ši geografinė pusiausvyra leis mums užauginti savo sūnų vertinant karališkąsias tradicijas, taip pat suteiks mūsų šeimai erdvės sutelkti dėmesį į kitą etapą, įskaitant mūsų naujos labdaros organizacijos įkūrimą. Mes tikimės, kad tinkamu laiku pasidalinsime išsamia informacija apie šį kitą žingsnį, nes mes ir toliau bendradarbiaujame su Jos Didenybe Karaliene, Velso princu, Kembridžo kunigaikščiu ir visomis susijusiomis šalimis. Dėkojame už jūsų palaikymą“.

Rekomenduojami video