Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kanapių kavinė neatsigina klientų: vadina istoriniu įvykiu

Jungtinėse Valstijose duris atvėrė pirmas restoranas, kurio meniu galima išsirinkti kanapių ir čia pat pietaujant jas rūkyti. Restoranas dabar neatsigina klientų, kurie atidarymą vadina istoriniu įvykiu.

„Pavalgyk, pagerk ir parūkyk“, „šviežias maistas“ ir „natūralios kanapės“. Prie iškabos Vakarų Holivude didelė eilė žmonių – visi nori patekti į pirmą tokį restoraną JAV. Kalifornijoje rekreacinis kanapių vartojimas legalizuotas 2018 m. pradžioje, bet galimybės jas rūkyti viešame restorane iki šiol nebuvo.

„Jaučiuosi nuostabiai, tai labai išlaisvina. Jautiesi komfortiškai, visi čia ramūs ir gerbia vienas kitą. Visi turime tikslą tiesiog atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką“, – pasakoja klientai. Kanapės šiame restorane užsakomos taip pat paprastai, kaip ir maistas. „Mes turime restorano maisto bei kanapių meniu“, – sako vadybininkė Selma Delic. „Ketinu šiek tiek pasiimti su savimi namo, visko čia nerūkysiu. Jie duoda popieriaus, trintuvą, žiebtuvėlį – viską, ko reikia rūkymui“, – teigia klientai.

„Tai istorinis įvykis, laukiau to labai ilgai. Turėdavau skristi į Amsterdamą, kad tai patirčiau. Daugiau nereikės“, – mano klientai. Licenciją restorane patiekti kanapes gavę įstaigos šeimininkai sako, kad netrukus tokių restoranų bus ir daugiau, o norinčių svaigintis kanapėmis vietoje alkoholio esą netrūksta. „Žmonės labai nori atsisakyti alkoholio. Atsiranda judėjimas: žmonės nori ryte mankštintis ar užsiimti joga. Bet jei išgersi kelias taures alkoholinio gėrimo, kitą rytą viso to jau nenuveiksi“, – kalbėjo restorano vadovas Kevin Brady. Beje, restorane įrengta ir speciali oro filtravimo sistema, kad vien pietų užsisakę klientai nemokamai nesimėgautų aukštesniais pojūčiais.

Vytautas Dovydaitis

Rekomenduojami video