Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ką apie moterį sako jos šukuosena?

Jau seniai praėjo tie laikai, kai moterį visi įsivaizdavo ilgomis kasomis ir puošniomis suknelėmis, juokiasi plaukų stilistė Rūta Morozovienė. Jau nebe pirmus metus ji plėtoja projektą „Cut code“ arba kitaip – plaukų kodas, kuris padeda pažinti šukuosenos pasirinkimo motyvus. 

„Ankščiau buvo sakoma, kad kai moters plaukai ilgi, tai yra moteriška. Bet mes gyvename tokiu laiku, kai viskas vyksta greitai, moteris prisitaiko prie šių dienų gyvenimo ir tarsi transformuoja save į šiuolaikinį gyvenimą ir šiuolaikinį įvaizdį. Todėl plaukai nebūtinai turi būti ilgi, nebūtinai turi būti supinta lietuviška kasa. Tiesiog tai turi būti priderinta prie moters darbo, prie moters aprangos stiliaus, prie moters gyvenimo būdo, prie jos vidaus“, – sako palukų stilistė.

Šį kartą fotosesijoje įamžintos 3 žinomos šalies kūrėjos: menininkė Agnė Kišonaitė, drabužių dizainerė Julia Janus ir aksesuarų kūrėja Jurga Lago. Paklaustos apie tai, kokia moteris yra graži, pašnekovės vienbalsiai tvirtina – graži moteris visų pirma yra ta, kuri jaučiasi laiminga.

Daugiau apie projektą – reportaže.

Rekomenduojami video