Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jurijus iškeliavo į Tel Avivą

Ankstų sekmadienio rytą iš Vilniaus oro uosto į Tel Avivą išvyko Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus. Nors oro uoste teko būti jau 5 valandą ryto, ir jis, ir visa delegacija atrodė nusiteikę ryžtingai – Izraelyje teks praleisti dvi intensyvias savaites.

Sekmadienį vos prašvitus Vilniaus oro uoste jau rinkosi gausus į šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą išvykstančiųjų būrys. Netrukus čia pasirodė ir pats Jurijus, kuris oro uoste sulaukė ir gerbėjų dėmesio. Ankstyvą rytą jis atrodė nusiteikęs žvaliai, nors portalui LRT.lt prisipažino, kad miego trūko.

„Kėliausi šiek tiek po 4 valandos ryto, o pabudus jokių minčių nebuvo, nes man apie kažką galvoti dar per anksti“, – juokėsi Jurijus.

„Jokių didelių planų jau nėra, viskas sustyguota, todėl ir jaudintis nėra dėl ko. Iš naujo dviračio jau neišrasiu. Artimieji man linkėjo ramybės, susikaupimo ir nepersistengti, kad turėčiau jėgų pasirodyti“, – pridūrė Jurijus ir atskleidė, kad pirmiausiai nuvykęs į Tel Avivą norės pamiegoti ir rasti sporto salę, kurioje galėtų sportuoti.

Kartu su Jurijumi į šių metų „Eurovizijos“ miestą Tel Avivą išvyko 15 žmonių delegacija – pritariančiosios vokalistės, dainininko vadybininkai, LRT TELEVIZIJOS, portalo LRT.lt atstovai ir delegacijos vadovas Audrius Giržadas.

„Delegacija tikrai puikiai nusiteikusi ir visi nusiteikę rimtam darbui. Kviečiu visus „Eurovizijos“ gerbėju kartu stebėti Jurijaus kelionę šiame konkurse. Tai galima padaryti sekant visas tris LRT platformas – televiziją, radiją ir naujienų portalą bei socialinius tinklus“, – sakė A. Giržadas.

Visa LRT komanda pasiruošusi net dvi savaites dalintis pačiomis karščiausiomis ir aktualiausiomis naujienomis iš Tel Avivo. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai laidose „Labas rytas, Lietuva“ ir „Laba diena, Lietuva“ išvys Jurijaus dienoraščius, tiesioginius pasijungimus iš įvykio vietų, visas naujienas praneš ir LRT RADIJO programos.

Dvi ateinančias savaites Jurijaus Tel Avive laukia daugybė repeticijų, pažintis su Izraelio kultūra ir kitais „Eurovizijos“ dalyviais. Lietuvos atstovas su daina „Run With The Lions“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, gegužės 16 dieną.

Rekomenduojami video