Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jungtinėje Karalystėje lapių medžioklė vėl iškilo kaip politinis klausimas

Jau seniai Didžiojoje Britanijoje vykstantys debatai dėl lapių medžioklės per šias Kalėdas vėl plykstelėjo pasirodžius pranešimui, kad vyriausybė neketina tesėti rinkimų pažado leisti parlamentarams laisvai balsuoti šiuo klausimu.

Tema papildomo dėmesio sulaukė gruodžio 26-ąją, kai visoje šalyje šimtai britų medžiotojų draugijų renkasi pagrindinei metų medžioklei.

Organizatoriai sako, kad dalyvauja iki 300 tūkst. žmonių. Lapių medžioklės priešininkai savo ruožtu toliau taikosi į šiuos susibūrimus.

Sekmadienį laikraštis „The Sunday Times“ pranešė, kad britų ministrė pirmininkė Theresa May kitais metais paskelbs planus atsisakyti įsipareigojimo dėl Bendruomenių Rūmų balsavimo lapių medžioklės klausimu.

Tokiu balsavimu galėtų būti panaikintas 2004 metų draudimas Anglijoje ir Velse lapes ir kitus laukinius žinduolius medžioti su šunimis.

Pasak laikraščio, toks Th. May pozicijos pasikeitimas „neabejotinai papiktins daugelį (Konservatorių) partijos šalininkų kaimo vietovėse ir supriešins jos parlamentarus“.

Rekomenduojami video