Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
JK sukrėtė kraupi žmogžudystė: nužudyta moteris ir trys vaikai

Didžiojoje Britanijoje vienam vyrui pateikti kaltinimai dėl moters ir trijų vaikų nužudymo. Šis tragiškas atvejis sukrėtė visą šalį.

Anglija.lt jau anksčiau rašė, kad JK buvo įvykdytas visą šalį sukrėtęs nusikaltimas, kuomet praėjusio sekmadienio rytą vienuose namuose Killamarshe kaime, esančiame netoli Sheffieldo, buvo rasta nužudyta moteris, jos sūnus su dukra ir čia nakvojusi dukters draugė. Čia savo namuose negyva buvo rasta 35 metų Terri Harris, du jos vaikai – 13 metų Johnas Paulas ir 11 metų dukra Lacey, o taip pat mergaitės bendraamžė draugė Connie Gent, kuri buvo likusi nakvoti.

Dėl šio nusikaltimo kaltinimai pateikti 31 metų vietos gyventojui Damienui Bendallui. Remiantis kai kuriais pranešimais, vyras buvo nužudytos moters antroji pusė. Taip pat kai kurie moters kaimynai nurodė, kad ji laukėsi.

  Vyras netrukus stos prieš Southern Derbyshire'o magistratų teismą. Pirmadienio vakarą netoli nužudymo vieta tapusių namų susirinko apie 300 žmonių, įskaitant daug vaikų, kad pagerbtų šeimos atminimą.

Žmonės degė žvakučių ir dėjo gėlių bei pliušinių meškiukų. Vietos pastorius minėjimo metu vadovavo pamaldoms. Anksčiau su „Sky News“ žurnalistais kalbėjosi nužudytos moters buvęs vyras ir vaikų tėvas Jasonas Bennetas sakė, kad jo gyvenimas buvo sudaužytas į šipulius. „Esu sugniuždytas. Tiesiog noriu pabučiuoti savo vaikus. Tiesiog noriu juos pabučiuoti ir apkabinti“, – sakė sielvarto apimtas vyras.

Rekomenduojami video