Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
"Jis jums ne Dimonas": atskleistas tikrasis Rusijos premjero veidas

Rusijos valdžios savivalę atskleidžiantis „Fondas su korupcija“ paviešino Dmitrijaus Medvedevo valdomų turtų tyrimą. Įdomiausia yra tai, kad „užsikabinti“ tyrėjams pavyko suderinus viešai prieinamas premjero nuotraukas ir programišių paviešintus duomenis apie premjero patikėtinio pirktus sportbačius ir marškinius.

Pasak fondo vadovo Aleksejaus Navalno, Dmitrijus Medvedevas visiškai nėra tas „nekaltas ir pūkuotas naujųjų technologijų gerbėjas“, o gudrus ir godus valdininkas, prisigrobęs milžinišką kiekį turto.

D. Medvedevas didžiulius turtus valdo ne tiesiogiai, o per giminių ir patikėtinių asmenų piramidę – įvairias „socialines“ organizacijas, vienai kurių vadovauja buvusio prezidento žmona, kitoms – buvę kursiokai.

Kovotojai su korupcija atskleidė schemą, kurios dėka D. Medvedevas valdo „didžiulius žemės plotus elitiniuose rajonuose, valdo jachtas, butus ir istorinius pastatus, tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje“. „Tikrasis visų šių aktyvų valdytojas yra faktiškai nesusekamas, nes užrašius viską labdaros fondams, jie, iš esmės, nepriklauso niekam. Medvedevo turtus valdo jo draugai, kursiokai ir patikėtiniai,“ – teigiama tyrime.

Rekomenduojami video