Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
JAV Specialiųjų operacijų pajėgos greitai bandys vaistus nuo senėjimo

JAV Specialiųjų operacijų pajėgos pradeda įdomių vaistų bandymus - šios tabletės gali stabdyti senėjimą. Tik kam jos kariams?

Na, šie vaistai galės lėtinti senėjimą, bet kariams jie reikalingi tikrai ne dėl to. Jie turėtų pagerinti karių fizinę būklę - pagreitinti traumų gijimą, pagerina ištvermę ir jėgą. 

Nikotinamido adenino dinukleotidas arba NAD+ - taip vadinama molekulė, kuri yra pagrindinė minėtų vaistų veiklioji medžiaga. Tai - labai maža molekulė, kuri lengvai prasiskverbia į ląsteles ir gali keisti natūralius procesus jose. Iš tikrųjų, NAD+ naudojama gydant mitochondrijas paveikiančias ligas. NAD+ kartais vadinamas universaliausiu vaistu.

Šie vaistai - tai garsaus senėjimo tyrėjo Davido Sinclairo atradimus komercializuojančios „MetroBiochem“ kompanijos produktas. Sinclairas teigė, kad NAD+ universalumas nėra atsitiktinumas. Jei pažvelgtumėte į visą ligų puokštę, pastebėtumėte, kad molekuliniame lygmenyje jas sukelia ne tokia jau didelė skirtingų procesų įvairovė. Taigi, jei paveiktume vieną iš tų pagrindinių procesų, vienu vaistu galėtume gydyti didelį ligų skaičių. Tarp jų - ir senėjimą.

 

NAD+ dar turi būti išbandyti, bet akivaizdu, kodėl jie domina JAV karines pajėgas. Šie vaistai galėtų pagerinti viską - nuo ištvermės ir jėgos iki gijimo ir reakcijos laiko. Be to, jie galėtų pagerinti bendrą karių fizinę būklę. NAD+ gali sukurti efektyvesnius, sveikesnius karius ir civilius. JAV šiam projektui nuo 2018 metų jau skyrė 2,8 milijonus dolerių, bandymai turėtų prasidėti jau kitais metais.

Rekomenduojami video