Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
JAV šerifas ateistams: mums reikia daugiau Jėzaus

Šiaurės Karolinos (JAV valstijos) šerifas atmeta ateistų organizacijos raginimus pašalinti Biblijos eilutę nuo savo biuro sienos. Naujame socialinio tinklo įraše jis teigia: „Mums reikia daugiau Jėzaus.“

Ginčas kilo dėl Biblijos eilutės, besipuikuojančios ant Kolumbo apygardos šerifo biuro sienos. Ant šios sienos juodomis raidėmis iškalta eilutė Filipiečiams 4, 13, kurioje sakoma: „Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina.“ Gruodžio pradžioje Laisvės nuo religijos fondas laiške šerifui Jody Greene (Džodžiui Grinui) paprašė pašalinti šią eilutę, teigdamas, kad ji pažeidžia JAV Konstituciją.

„Vyriausybei draudžiama remti religinius pranešimus“, – sakoma laiške. „Aukščiausiasis Teismas ne kartą yra pasakęs, kad „pirmoji pataisa įpareigoja vyriausybę laikytis neutralumo tarp religijos ir religijos bei tarp religijos ir nereligijos“.

Ant sienos juodomis raidėmis iškalta eilutė, kurioje sakoma: Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina. (Filipiečiams 4, 13).

Grupės teigimu, Biblijos eilutė „atstumia“ šalies piliečius, kurie nėra religingi. Gruodžio mėnesį socialinio tinklo „Facebook“ įraše Greene’as teigė, kad nepašalins eilutės, kuri, pasak jo, padėjo padrąsinti ir įkvėpti teisėsaugos institucijų narius.

„Ši eilutė yra viena iš mano mėgstamiausių Biblijos eilučių, ir ji man pasirodė tinkama dėl visų nelaimių, kurias teko patirti“, – rašė Greene’as. „Ji labai motyvuoja mane ir mano darbuotojus. Čia, šerifo tarnyboje, mes sunkiai dirbame viską, ką darome. Prieš vykdydami kratos orderį ar bet kokią tarnybą, dėl kurios mūsų žmonės patiria tiesioginę žalą, visada kreipiamės į Viešpatį su grupine malda. Visada“.

Ši eilutė yra viena iš mano mėgstamiausių Biblijos eilučių, ir ji man pasirodė tinkama dėl visų nelaimių, kurias teko patirti.

Kalbėdamas apie perdozavimą, narkotikus ir smurtą šalyje, Greene’as pridūrė: „Mums reikia daugiau Jėzaus ir mažiau politikos.“

„Norėčiau padėkoti žmonėms už visus skambučius ir paramos žinutes“, – rašė Greene’as. „Penki mūsų apygardos komisarai ir mūsų Atstovų rūmų atstovas Brendonas Džounsas taip pat skambino ir išreiškė savo paramą. Aš neatsisakysiu savo pozicijos ir krikščioniškų įsitikinimų“.

Rekomenduojami video