Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jau šį sekmadienį – Indrės Stonkuvienės ir Ginto Vaičikausko debiutas „Teleloto“

Po intensyvių repeticijų ir ilgų ruošimosi valandų jau šį sekmadienį, rugsėjo 4 d., aktorė, stiliaus konsultacijų įmonės įkūrėja Indrė Stonkuvienė ir radijo stoties „M-1”laidų vedėjas Gintas Vaičikauskas pradės naująjį „Teleloto“ sezoną!

Ne vieną besibaigiančios vasaros vakarą „Teleloto“ studija buvo kupina socialinių tinklų žvaigždės Indrės ir Ginto energijos bei juoko. Šalia jų su scenarijumi ir mikrofonu rankose repeticijoms vadovavo laidos režisierius Audrius Giržadas, puikiai įvertinęs naujųjų vedėjų pastangas, besiruošiant pirmajai „Teleloto“ laidai.

Myliu kameras, o kai sekmadienį į studiją susirinks visi žiūrovai – bus dar geriau“, – repeticijų metu kalbėjo aktyvioji Indrė. Jos kolega Gintas prisipažino jaučiantis lengvą jaudulį, tačiau repeticijose puikiai įsijautė į „Teleloto“ vedėjo poziciją.

Repeticijų metu netrūko šmaikščių Indrės ir Ginto improvizacijų, kurias užfiksavo studijos kameros.

Naujieji „Teleloto“ vedėjai buvo atrinkti iš daugiau kaip 40 kandidatų. Kelis atrankos etapus sėkmingai įveikę I. Stonkuvienė ir G. Vaičikauskas „Teleloto“ laidą ves pakaitomis su Jurgita Drabatiene ir Vitalijumi Zuikausku. Pirmoji naujojo sezono laida – sekmadienį, rugsėjo 4 d., 17:20 val. per LNK.

Kviečiame pažiūrėti trumpą epizodą, kaip naujieji „Teleloto“ vedėjai šėlsta generalinės repeticijos metu.

Rekomenduojami video