Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gydytojai Kanadoje pasakę tiesą apie COVID neteko darbo

Trys Kanados gydytojai ir imunologijos profesorius pasakoja apie savo pasipriešinimą pagrindiniam COVID naratyvo priėmimui.

Portalo „LifeSiteNews“ susirinkime, kuris šiais metais vyko po liepos 18 d. Kanadoje dr. Mary O’Connor, dr. Markas Trozzi, dr. Chrisas Shoemakeris ir dr. Byramas Bridle‘as papasakojo, kokie buvo pirmieji COVID pandemijos metai ir kaip jie į visa tai reagavo.

Vietoj šokių „TikToke“ – tyrinėjo

Daktaras Markas Trozzi savo istoriją pradėjo apibūdindamas savo medicininę patirtį. Jis studijavo mediciną Vakarų Ontarijo universitete, 30 metų praktikavo greitąją mediciną, apie 20 metų dėstė kritinį gaivinimą ir traumų mediciną Toronto Sunnybrook ligoninėje, dirbo keliose kitose Ontarijo ligoninėse ir dėstė trijuose Ontarijo universitetuose. Jis sako, kad niekada neturėjo rimtų nusiskundimų ar problemų.

Kai COVID pandemija pasiekė Kanadą, Trozzi iš pradžių „tiesiog darė tai, ką [jis] paprastai darydavo… laikėsi auksinės taisyklės ir tada stengėsi atlikti gerą darbą“. Iš pradžių jis pritarė Pasaulio sveikatos organizacijos įvykių versijai, tačiau tuščios ligoninės suteikė jam laiko viskam tyrinėti. Nenuostabu, kad Trozzi neprisijungė prie gydytojų šokių „TikTok“ tendencijos.

„Aš nesu geras šokėjas, todėl studijavau COVID mokslą“, – šmaikštavo jis.

Trozzi perskaitęs sužinojo, kad oficialus patarimas (pvz., „užrakinti vaikus“) buvo neteisingas. Už uždarų durų Trozzi pasakė pacientams, kad jie gali nusiimti kaukes, ir perspėjo, kad neleistų skiepyti savo vaikų, kai prasidės masinė vakcinacija. Tuo tarpu jo kolegų vergiškas paklusnumas oficialiam COVID naratyvui jam pasirodė labai keistas.

„Jaučiausi kaip… „Kūno grobikuose“ ar kokiame nors filme apie kultą“, – sakė jis.

Gydytojas pastebėjo, kad kultinis paklusnumas minėtam naratyvui buvo išlaikytas ir „pinigų morka“, ir „didele lazda“. Iki 2020 m. pabaigos pajutęs, kad „jie ateina pas jį“, Trozzi atsistatydino iš visų savo darbų. Jis pasakė savo kolegoms, kad „ketina dirbti žmogaus teisių srityje, bet tai buvo tiesa“.

Nuo tada jis „tyrė, dėsto, dalijasi, o vėliau vis labiau įsitraukė į gydytojų ir mokslininkų organizacijų veiklą“. Trozzi dirba vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, ir yra Pasaulio sveikatos tarybos iniciatyvinio komiteto narys. Dirbdamas su tarptautiniais partneriais, jis reguliariai susitinka su 20–30 gydytojų iš viso pasaulio.

Tačiau kai jis perėmė paskiepytų pacientų priežiūrą iš gydytojo, turinčio problemų su Ontarijo gydytojų ir chirurgų kolegija, Trozzi buvo „sumuštas“ didele lazda: jo licencija buvo sustabdyta. Tačiau tai jam tik antraeilis rūpestis.

„Daugelis žmonių mano, kad mano pagrindinis tikslas šiuo metu yra apginti savo licenciją“, – sakė jis portalui „LifeSiteNews“. „Tai jokiu būdu nėra pagrindinis mano tikslas. Mano pagrindinis tikslas – apginti mūsų anūkus“.

Buvo veiksmingas kovido gydymas

Gydytoja O’Connor, šeimos gydytoja, pradinį 2 savaičių COVID uždarymą praleido žiūrėdama daugybę televizijos ir internetinių laidų. Ji pasakojo „LifeSiteNews“, kad labai greitai sužinojo, jog pagrindinis COVID naratyvas yra sukčiavimas. Ji susirūpino dėl kaukių dėvėjimo pavojaus ir netrukus buvo užtvindyta žmonių, prašančių kaukių dėvėjimo išimčių, kurias ji laisvai suteikė. Gydytoja ypač nerimavo dėl kaukių poveikio vaikams.

Gydytojas Chrisas Shoemakeris turėjo privačią praktiką, dirbdamas su vaikais, sergančiais ADHD ir Aspergerio sindromu. Kai prasidėjo COVID, jo buvo paprašyta padėti atlikti pacientų įvertinimą prieš guldant į ligoninę. Gydytojas patarė žmonėms vartoti vitaminą D ir cinką; jis žinojo, kad jei išrašys jiems ivermektino ir hidroksichlorokvino receptus, vaistinėms tai nepatiks.

„Liūdna žinia ta, kad šie vaistai būtų padarę viską“, – sakė jis „LifeSite“. „Tie vaistai būtų reiškę, kad mums nereikėjo jokios vakcinos, ypač vakcinos, kuri yra visiškai toksiška.“

Otavoje, kai atvyko sunkvežimių vilkstinė, Shoemaker buvo pastebėtas su protesto užrašu ir buvo paprašytas pasakyti kalbą su kitais gydytojais. Jis pasakė tris kalbas, o Ontarijo gydytojų ir chirurgų kolegijai „nepatiko“ jo teiginys, kad ivermektinas ir hidroksichlorokvinas yra visiškai saugūs. Po to, kai Shoemakeris tai viešai kalbėjo pusantrų metų, kolegija atėmė iš jo licenciją verstis medicinos praktika.

Tačiau Shoemakeris sakė „LifeSiteNews“, kad mokslininkų teigimu, abu šie vaistai turėtų būti naudojami, jei kada nors vėl kiltų SARS, t. y. SARS-CoV-1 tipo pandemija. „Ir SARS-COV-2 [COVID], manau, galime sakyti, turi panašių savybių“, – sakė jis. Priežastis, kodėl mokslininkai juos rekomendavo, pridūrė Shoemakeris, yra ta, kad „popieriai parodė, kad siaubingi dalykai veikė… Tačiau tam tikri mokslo žmonės norėjo, kad jie nebūtų prieinami“.

Tikėjimas verčia sakyti tiesą

Daktaras Byramas Bridle’as išdėstė savo įspūdingą kvalifikaciją, norėdamas pabrėžti, kad žino, apie ką kalba, pabrėžtinai komentuodamas „apie COVID-19 injekcijas žmonėms“. Jis turi Biomedicinos mokslų  magistro. ir imunologijos daktaro laipsnį bei baigęs biotechnologijų stažuotės podoktorantūros studijas. Jis yra virusinės imunologijos docentas ir, kaip sakė „LifeSiteNews“, gavo daug lėšų naujoms vakcinų technologijoms kurti, įskaitant Ontarijo ir Kanados vyriausybių dotacijas naujoms COVID-19 vakcinoms sukurti. Bridle’as dėsto imunologiją ir virusologiją visuose universitetinio išsilavinimo lygiuose.

Kai buvo paskelbta apie COVID-19 pandemiją, Bridle stengėsi dirbti kaip įprasta. Supratęs, kad jo išsilavinimą finansavo Kanados mokesčių mokėtojai ir kad jo atlyginimas daugiausia buvo finansuojamas iš mokesčių, Bridle’as laiko save valstybės tarnautoju, visuomenei atsakingu mokslininku.

„Ir vienas dalykų, kurį turėtų padaryti kiekvienas geras akademinis mokslininkas, yra būti prieinamu visuomenei, kai jiems kyla klausimų, ir padaryti sudėtingą mokslą prieinamą visuomenei, kad jie galėtų jį suprasti ir… priimti visapusiškai pagrįstus sprendimus“, – sakė jis.

„Trumpai tariant… mano darbas yra pasakyti mokslinę tiesą.“

Pandemijos pradžioje Bridle kaip ekspertas buvo labai populiarus pagrindinės žiniasklaidos priemonėse. Tačiau šis populiarumas baigėsi, kai per radijo interviu jis pasakė tris mokslines tiesas teigiančias, kad: gali būti ryšys tarp mRNR vakcinų ir miokardito; „Pfizer“ tyrimas parodė, jog vakcinos plačiai pasklido organizme; spyglio baltymas, jei jis plinta, „iš esmės yra toksinas“.

„Nuo to laiko jie buvo laikomi itin prieštaringais“, – sakė Bridle ir pridūrė, kad nuo to laiko jis buvo aktyviai cenzūruojamas. Tačiau jis niekada nenustojo pasakoti nepatogių tiesų apie COVID-19.

„Ir priežastis, kodėl pasirinkau tai daryti, yra mano darbas“, – padarė išvadą jis. „Bet dar svarbiau, kad tikėjimas verčia mane sakyti tiesą“.

Rekomenduojami video