Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gimnastė Alina Kabajeva pasirodė su Putino sūnumis?

Rusų gimnastė Alina Kabajeva vėl smarkiai pakurstė gandus. Moteris, kuri nuolat poruojama su pačiu Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, pirmą kartą viešumoje pasirodė su dviem berniukais, kurie, manoma, gali būti jos sūnūs.

33-ejų metų garsi moteris su dviem nematytais berniukais atvyko stebėti ledo ritulio varžybų į Maskvoje esančią „Megasport“ areną. Vienas liudininkas teigė, kad ji taip pat mūvi vestuvinį žiedą, kurį labai stengiasi paslėpti nuo kamerų.

Tuo tarpu 63 metų V. Putinas, su savo žmona Liudmilą išsiskyręs 2013 metais, visada atsisako kalbėti apie savo privatų gyvenimą. A. Kabajeva, laimėjusi aukso medalį, yra viešai paneigusi gandus apie santykius su prezidentu, tačiau kalbos niekaip nenutyla. Kai kurios rusų žiniasklaidos priemonės tvirtina, jog tai, kad A. Kabajeva turi vaikų, yra vieša paslaptis, tik iki šiol labiausiai spėliojama, kas yra jų tėvas ar tėvai. Tačiau buvusi sportininkė nedavė jokių užuominų, kaip berniukai su ją susiję.

Alina Kabajeva su vaikais (nuotr. Liliya Sharlovskaya/Moskovskij komsomolec)

Moteris viešumoje matoma gana retai, tačiau tuomet, kai pasirodo, ją visuomet saugo būrys apsaugos darbuotojų. Manoma, kad tokia jos apsauga rūpinasi valstybė. Diskusija apie V. Putino ir A. Kabajevos santykius prasidėjo 2008 metais, kaip apie tai parašė buvusio KGB šnipo ir žiniasklaidos magnato Aleksanderio Lebedevo valdoma žiniasklaidos priemonė. 2015 metais buvo gandų, kad A. Kabajeva, gegužę pasirodžiusi gimnasčių konkurse Maskvoje, laukėsi – ji vilkėjo labai laisvą suknelę, kuri slėpė pakitusią moters figūrą. Rusijos žiniasklaida tvirtino, kad moters atrodė „priaugusi svorio“ ir „gerokai vyresnė“. Tų pačių metų spalį buvo pirmą kartą užfiksuota, jog moteris mūvi vestuvinį žiedą. Nepaisant savo populiarumo per pastarąjį dešimtmetį A. Kabajeva buvo atvirai poruojama tik su V. Putinu.

Rekomenduojami video