Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Giedrius Masalskis: bijodavau iš automobilio išlipti, o gerbėjos priblokšdavo Spaudos rūmų budėtojus

„Teko rinktis mažesnę blogybę iš dviejų“, – apie prieš metus įvykusias skyrybas kalba televizijos ir radijo laidų vedėjas Giedrius Masalskis. LRT TELEVIZIJOS laidai „Gimę tą pačią dieną“ jis pasakoja, kad su žmona sūnų priežiūrą visada dalijosi pusiau, o ir žvaigždėmis po namų stogu nė vienas nebuvo. Beje, šiandien žinomas laidų vedėjas pasakoja, kad kažkada krimto geodezijos mokslus, o radijo laidų vedėjo darbą gavo ne iš pirmo bandymo.

Šiandien žinomas televizijos ir radijo laidų vedėjas prisipažįsta, kad vaikystėje turėjo dvi svajones – būti ponų vairuotoju, važinėjančiu gera mašina, bei indų plovėju, nes lieknam berniukui nuolat būdavo šalta, tad dažnai plaudavo indus, norėdamas susišildytų rankas. Jis sako buvęs aktyvus vaikas, kuriam mokslai ėjosi lengvai, tačiau geriausiais pažymiais baigęs aštuonias klases, vėliau jis susidomėjo merginomis, sportu ir motociklais.

Anksčiau jam nerūpėjo net kokių plokštelių klausosi tėvai namuose, tačiau besimokydamas paskutinėse klasėse jis pradėjo klausytis tuo metu populiarių radijo stočių ir kartu su draugais devynaukščio namo rūsyje pradėjo tyrinėti muzikos pasaulį.

E. Genio/LRT nuotr.

Baigus mokyklą, pasirinkti profesiją Giedriui nebuvo lengva, tačiau jis žinojo – padarys bet ką, kad tik nereikėtų keliauti į armiją. „Įstojau į geodeziją. Iki šiol turbūt niekas nežino, kas tai yra. Aišku, tai labai svarbus mokslas, kažkam įdomus. Geodezininkai sako, kad tai statybų motina. Bet aš stojau tik dėl to, kad man reikėjo kur nors įstoti“, – sako jis. O po paskaitų Giedrius skubėdavo ne atgal į tėvų namus, o pas draugus devynaukščio rūsyje – tiesiai prie radijo imtuvo.

Tuo metu M-1 paskelbė didžėjų atranką. „Man taip nebuvo, kad labai noriu, labai stengsiuosi ir prisižadu, kad ten pateksiu, bet norėjau pabandyti. Pirmus du kartus nepasisekė, tačiau buvau užsispyręs ir galiausiai man pavyko gauti radijo laidų vedėjo darbą stotyje M-1“, – pasakoja Giedrius.

Jis labai greitai užkariavo klausytojų širdis ir kartu su kolegomis tapo pagrindinėmis to meto pramogų pasaulio žvaigždėmis. Tik pats G. Masalskis savęs žvaigžde niekada nelaikė: „Pajutau, kad yra didelis dėmesys man, bet ne mano asmenybei, ne mano gyvenimui, o tam sukurtam įvaizdžiui, kuris yra radijuje. Dabar iš radijo visi į televiziją nori patekti, o anuomet buvo atvirkščiai. Laikraščiai tik apie mus, radijo laidų vedėjus, rašydavo, mus kviesdavo į renginius,parduotuvių atidarymus.“

Per vieną pokalbį su televizijos laidų prodiuseriu Arūnu Valinsku G. Masalskiui atsivėrė galimybė išbandyti save nauju amplu – jis tapo televizijos laidos „Žodžių mūšis“ vedėju. „Taip prasidėjo televizija, sakyčiau, gana palengva, bet sėkmingai. Man patiko suvokti, kaip viskas vyksta, nueiti po to į montažinę pasižiūrėti, kaip viskas sumontuojama. Atsižvelgdavau į tam tikrus niuansus ir stengdavausi patobulėti“, – karjeros televizijoje pradžią prisimena žinomas vyras.

Įkvėptas naujų patirčių Giedrius nusprendžia sukurti ir savo televizijos projektą – laidą „Aukselis“, kurioje gatvės praeiviams už tam tikrą pinigų sumą siūloma atlikti smagias, bet drąsos reikalaujančias užduotis. Kaip pats sako, ši mintis jam šovė spontaniškai: „Pamaniau, kad reikia kažko gyvo. Nuo radijo laikų buvau išmokęs, kad reikia greitai, efektyviai, čia ir dabar. „Aukselis“ buvo kultinis. Žmonės tiesiog norėjo dalyvauti ir netgi pamiršdavo apie siūlytus pinigus.“

Kaip sakoma, kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai. Kurdamas radijo ir televizijos laidas, Giedrius randa laiko ir naujai veiklai – renginių vedimui, o labai greitai ją paverčia verslu, įkurdamas renginių organizavimo įmonę, o netrukus atidarė ir maitinimo įstaigą bei nedvejodamas joje įdarbino daug metų maisto gamyba užsiimančią mamą.

Prieš septyniolika metų vienos komercinės televizijos eteryje pasirodė naujas, Lietuvoje dar neregėtas televizijos projekto formatas – aštuonis žmones, apgyvendintus stikliniame name, visą parą stebėjo vaizdo kameros ir kiekvienas gatvės praeivis. Tai buvo realybės šou „Akvariumas“, kurio vedėju tapo Giedrius.

Vyro populiarumas dar labiau išaugo, tačiau jis prisipažįsta, kad jam tuo metu tai kėlė daugiau sunkumų nei džiaugsmo: „Bijodavau išlipti iš mašinos. Yra žmonių, kuriems labai patinka bendrauti ir jausti dėmesį. Man nepatinka dėmesys. Patinka tik tada, kai aš jo noriu, kai jis sveikas, kuklus, protingas.

Aš suprantu žmones, kurie pribėga prie žinomo žmogaus gatvėje ir nori apsikabinti ar prašo autografo, bet man viduje reikėdavo perlipti tam tikrą barjerą. Supratau, kad bet kada gali atsitikti tokie dalykai, kaip man atsitiko Spaudos rūmuose. Naktį paskambino paklaikusi budėtoja ir pasakė, kad su manimi praleisti savaitgalio atvažiavo mergaitė.“

Dar 2001 m. vedęs televizijos laidų vedėją Astą, po metų Giedrius tapo tėvu. Porai gimė pirmasis sūnus Emilis. 2004 m. Masalskiai susilaukė ir antrojo vaiko – Danieliaus. Giedrius ir Asta savo perpildytose dienotvarkėse turėjo rasti laiko ir sūnų priežiūrai.

„Pavaduodavome vienas kitą adekvačiai. Ne taip, kad kažkada padėsiu, bet vis nepadedu. Pas mus taip nebuvo. Suvoki partnerystę, suvoki, kad turi prisidėti, kiek gali. Išeidavo po lygiai. Šeimoje jokio žvaigždiškumo nebuvo. Žvaigždė yra už namų durų, bet čia nesame ir nebuvome jokie žvaigždės“, – patikina žinomas vedėjas.

Prieš keletą metų Giedriaus gyvenime prasidėjo nesėkmių ruožas – mirė tėtis, o praėjusiais metais po 16 metų trukusios santuokos Giedrius su Asta pasuka skirtingais keliais. Tais pačiais metais bankrutuoja ir ilgai kurtas maitinimo verslas.

„Nežinau, ar skyrybos buvo visų tų įvykių pasekmė. Bandėme įvairiausius būdus, įvairiausius kelius, susitarimus, pokalbius. Vis dėlto nusprendėme, kad geresnis variantas iš dviejų blogųjų – išsiskirti. Gyventi taip, kaip tau nepatinka – nuodija tavo arba kitų gyvenimą, vaikų gyvenimą, tai nėra protingas žingsnis. Teko rinktis mažesnę blogybę iš dviejų“, – svarsto jis.

Rekomenduojami video