Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Europos garsenybės pasirašė „meilės laišką“ Britanijai

Futbolo klubo „Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras (Arsenas Vengeras), prancūzų ir amerikiečių aktorė Julie Delpy (Žiuli Delfi) ir grupės ABBA žvaigždė Bjornas Ulvaeusas (Bjornas Ulveusas) buvo tarp daugiau negu 140 Europos garsenybių, ketvirtadienį pasirašiusių „meilės laišką Britanijos žmonėms“.

Laiške, kurį taip pasirašė buvęs Liverpulio futbolo klubo treneris prancūzas Gerard'as Houllier (Žeraras Huljė) ir olandų kino režisierius Paulas Verhoevenas (Polas Verhuvenas), reiškiama viltis, kad britai nubalsuos pasilikti Europos Sąjungoje per vėliau šį mėnesį vyksiantį referendumą.

„Su jūsų šalimis mus sieja ne vien sutartys, bet ir žavėjimasis bei meilės jausmai. Visi mes viliamės, kad nubalsuosite juos atnaujinti“, – sakoma laiške, paskelbtame savaitraštyje „The Times Literary Supplement“.

Tarp laiško signatarų taip pat buvo filmo „Kalnietis“ (Highlander) žvaigždė prancūzas Christopheris Lambert'as (Kristoferis Lamberas), manekenė ir aktorė Isabella Rossellini (Izabela Roselini) ir kulinarijos meistras Raymond'as Blancas (Remonas Blankas).

„Tai jūsų sprendimas, ir mes jį priimsime. Kaip bebūtų, jeigu tai padės neapsisprendusiems pasirinkti, norėtume pareikšti, kaip branginame Jungtinės Karalystės narystę Europos Sąjungoje“, – rašoma laiške.

Apklausos rodo, kad apie penktadalis Britanijos rinkėjų dar nėra apsisprendę, kaip balsuos per birželio 23-osios plebiscitą.

Neatsižvelgiant į neapsisprendusius, 51 proc. respondentų sako palaikysiantys tolesnę Britanijos narystę ES, o 49 – balsuosiantys už pasitraukimą, rodo ketvirtadienį paskelbtas tinklalapio „WhatUKThinks“ vidurkis, apskaičiuotas pagal šešių skirtingų apklausų rezultatus.

Rekomenduojami video