Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Emigrantai“: nuo mušančio lietuvio pabėgo pas mylintį musulmoną

Šį antradienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ laidoje „Emigrantai“ matysite istoriją, kuri sujaudins. Jauna, išduota, mušama vyro, neturinti kam pasiguosti, su vaikais ant rankų. Šiandien moteris laimę ir užuovėją rado mylimo musulmono glėbyje saulėtame Kipre. 

Savo istoriją vos 29-erių Inga pradeda pasakoti nuo paauglystės. Būdama 14-os per Joninių šventę Kaune ji sutiko būsimą vyrą. Tuo metu mergina gyveno su močiute, nes tėvas sėdėjo kalėjime už žmogžudystę, o mama gulėjo psichiatrijos ligoninėje. „Močiutė man sakė, kad, sulaukus aštuoniolikos, reikia ištekėti ir susilaukti vaiko“, – pasakoja moteris ir priduria, kad močiutė neprieštaravo, jog penkiolikmetė anūkė apsigyveno su 18 metų vaikinu. Bet Inga laiminga nesijautė, nes santykius lydėjo nuolatiniai barniai.

Aštuoniolikos Inga pastojo. Gimus sūnui, gyvenimas lyg ir nurimo. Trumpam. Netrukus pora pradėjo bendrauti su išgerti mėgstančiais kaimynais ir patys pradėjo girtauti. Per vienas išgertuves Inga užklupo savo vyrą su dvigubai vyresne kaimyne. „Man visada akyse stovėjo tas vaizdas, o jis vėliau už tai, kad pamačiau, mane mušdavo“, – su ašaromis akyse laidoje „Emigrantai“ prisipažins moteris. Inga tikėjo, kad antras vaikas pagerins situaciją. Bet vieną dieną, jai besilaukiant, paskambino pusseserė ir pasakė, kad jos vyras vakarieniauja restorane su kita moterimi.

Nevilties apimta Inga užsiregistravo pažinčių svetainėje internete. Meilužio ieškoti ji neketino, norėjo draugo, kam galėtų pasipasakoti. Taip ji, angliškai mokėdama vos kelis žodžius, susipažino su Kipre gyvenančiu pakistaniečiu Irfanu. Vyras pasiūlė vaizdo pokalbius, kad taip jis mokytų ją anglų kalbos. Inga vis mokėsi ir vis pasakojo savo gyvenimo detales, kurios pašnekovą tiesiog šokiravo. Taip jiedu bendravo keturis mėnesius. Vieną dieną Inga, sužinojusi, kad jos vyras dvejus metus nemoka komunalinių mokesčių ir paskolos įmokų, Irfanui pasakė: neturiu pinigų, nupirk man bilietą, atskrendu su dviem vaikais.

Nors draugės ir artimieji nepritaria Ingos pasirinkimui, ji laiminga: gyvena Kipre, dirba restorane padavėja. Ji sako atradusi žmogų, kuris ją myli, jai padeda ir rūpinasi, kaip dar niekas gyvenime nesirūpino.

Rekomenduojami video