Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Eifelio bokštas pirmadienį buvo uždarytas lankytojams po futbolo aistruolių ir policijos susirėmimų

Eifelio bokšto administracija nurodė, kad bokštas „negali būti atidarytas tinkamomis saugumo sąlygomis“ po riaušių, per kurias jaunuoliai padegė kelis šiukšlių konteinerius, automobilį ir motorolerį, kol galiausiai buvo išvaikyti policijos, panaudojusios ašarines dujas ir vandens patranką.

Apie 40 žmonių buvo suimti dėl neramumų prie Eifelio bokšto, kur futbolo gerbėjai susirinko, kai nebuvo įleisti į netoliese įrengtą sausakimšą 90 tūkst. vietų aistruolių zoną.

Eifelio bokšto papėdę apgaubė ašarinių dujų debesys, kai riaušių policija stengėsi atremti jaunuolius, sukūrusius laužų ir svaidžiusius butelius bei kitus daiktus į policininkus.

Praeitais metais beveik 7 mln. žmonių (apie 20 tūkst. žmonių per dieną) įsigijo bilietus aplankyti Eifelio bokštą, o 80 proc. jų sudarė užsieniečiai turistai, norintys pasikelti virš „Geležinės ponios“, puošiančios Prancūzijos sostinę, „sijono“.

Ši statistika rodo, kad Eifelio bokštas yra vienas labiausiai lankomų turizmo objektų pasaulyje. Jis taip pat tapo įsimintinu Paryžiaus simboliu, nors buvo sumanytas kaip laikinas statinys, skirtas 1889-ųjų pasaulinei parodai.

Rekomenduojami video