Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl nedidelio COVID-19 protrūkio Kinijoje 10 tūkst. studentų uždaryti į karantiną

Kinijos valdžios institucijos uždarė į karantiną apie 10 tūkst. studentų – tai naujausias pavyzdys, kaip Kinija taiko griežtas koronaviruso prevencijos priemones.

Dėl šio žingsnio studentai šiaurės rytų Daliano mieste privalėjo arba likti savo bendrabučių kambariuose, arba vykti į karantino viešbučius.

Valdžios institucijos taip reagavo į protrūkį tarp studentų – pranešta apie maždaug 60 užsikrėtusių asmenų. Visame mieste, kuriame gyvena daugiau kaip 6 mln. gyventojų, užsikrėtusiųjų buvo daugiau kaip 200.

Kinijos vyriausybė vykdo griežtą „nulinio COVID-19“ politiką, įskaitant komendanto valandą, masinį testavimą, kontaktų sekimą, karantiną ir griežtus įvažiavimo apribojimus.

Kol kas griežtas požiūris leido pandemiją apriboti iki mažesnių protrūkių, kurie po kelių savaičių būna suvaldomi. Tačiau atsiradus gerokai labiau užkrečiamai delta atmainai, kyla vis naujos bangos.

Visoje šalyje per dieną užregistruojama apie 50 naujų užsikrėtimo atvejų, todėl septynių dienų sergamumo rodiklis, t. y. naujų užsikrėtimo atvejų, tenkančių 100 tūkst. gyventojų per savaitę, skaičius yra 0,004.

Rekomenduojami video