Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Čilės zoologijos sode nušauti du liūtai, gelbėjant į jų aptvarą įšokusį savižudį

Vienas zoologijos sodas, veikiantis Čilės sostinėje, nurodė, kad savatgalį buvo priverstas nušauti du savo liūtus, kad išgelbėtų nusižudyti mėginusį vyrą, kuris įšoko nuogas į plėšrūnų narvą pasibaisėjusių lankytojų akivaizdoje.

Pareigūnai šeštadienį iškart pritaikė saugumo protokolą, pamatę, kad tas vyras leidžiasi virve į liūtų aptvarą, Santjago zoologijos sodo direktorė Alejandra Montalva sakė televizijai TVN.

Plėšrūnai – patinas ir patelė – instinktyviai puolė įsibrovėlį, todėl juos teko nušauti. Direktorė aiškino, kad migdomosios strėlytės nebūtų spėjusios suveikti, kad tas vyras būtų išgelbėtas.

„Zoologijos sodas yra nustatęs protokolą, nes žmonių gyvybės mums labai svarbios“, – sakė A. Montalba, pridūrusi, kad jos įstaiga neturi migdomųjų preparatų, kurių poveikis būtų pakankamai greitas, kad liūtai nespėtų sudraskyti to vyro. Direktorė sakė esanti „smarkiai sukrėsta“ liūtų žūties.

„Esame sukrėsti šio įvykio, nes gyvūnai zoologijos sode mums yra tarsi šeimos nariai, – pabrėžė ji. – Tie liūtai buvo su mumis ilgiau negu 20 metų.“

Plėšrūnų apdraskytas ir apkandžiotas 20-metis buvo išvežtas gydyti į šalimais esančią ligoninę, o jo būklė buvo sunki.

Vyro drabužiuose buvo rastas atsisveikinimo laiškas, sakė Sostinės parko direktorius Mauricio Fabry. Pasak incidento liudininkų, tas jaunuolis taip pat išsakė religinių pareiškimų.

Rekomenduojami video