Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Čekių loterija Latvijoje – nuo 2019-ųjų vidurio

Latvijos parlamentas šią savaitę priėmė fiskalinių čekių loterijos įstatymą, rašo BNS.

Pirmąjį kasos aparatų kvitų žaidimą, arba vadinamąją čekių loteriją, Latvijoje numatoma surengti 2019 metų liepą. Joje galės dalyvauti visi šalies gyventojai neribotą skaičių kartų, už bent 5 eurų vertės pirkinių čekius registruodami specialiame žaidimo tinklalapyje.

Latvija rengs mėnesio ir metų čekių loterijas.

Mėnesio žaidime bus galima laikėti vieną 10 tūkst. eurų prizą, tris prizus po 5 tūkst. eurų ir 50 prizų po 100 eurų.

Į kartą per metus rengiamą žaidimą bus įtraukta 10 dalyvauti mėnesio loterijose užregistruotų, tačiau jose nelaimėjusių čekių. Metų žaidimo prizai – vienas 20 tūkst. eurų prizas, keturi prizai po 10 tūkst. eurų ir penki prizai po 2 tūkst. eurų.

Fiskalinių čekių loterijas organizuos Valstybės pajamų tarnybą, o jų rezultatus skelbs valstybės įmonė „Latvijas Loto“ – vienintelė loterijų nacionaliniu mastu rengėja.

Finansų ministerijos tvirtinimu, Latvija išsiskiria iš kitų Europos Sąjungos šalių narių didesniu šešėlinės ekonomikos mastu, o kasos kvitų loterija yra paprasta iš esmės nieko nekainuojanti priemonė ją mažinti. Šio įstatymo tikslų – sąžiningos konkurencijos ir mokesčių mokėjimo skatinimo, sukčiavimo mokesčiais prevencijos – pasiekti padės pirkėjai, reikalaudami iš pardavėjų čekių už įsigyjamas prekes ar paslaugas.

Rekomenduojami video