Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Buvusio sveikatos ministro meilužė paliko šeimą: iškilęs romanas – daugeliui atrodė neįtikėtinas

Po skandalingo meilės romano paviešinimo atsistatydinusio Sveikatos apsaugos ministro Matto Hancocko patarėja ir meilužė Gina Coladangelo pastebėta viešumoje. Moteris nebemūvi vestuvinio žiedo ir, kalbama, nebegyvena su ilgamečiu sutuoktiniu. Vestuvinio žiedo nebemūvi ir M. Hancockas.

43-ejų G. Coladangelo tai buvo nebe pirmoji santuoka, o jos pirmasis sutuoktinis Glynnas Gibbas sako, kad moteriai karma smogė visu pajėgumu. Kaip rašo „Dailymail“, buvęs moters sutuoktinis iki šiol savyje laiko didžiulę nuoskaudą ir tvirtina, kad tokie moters sprendimai užsiimti „ėjimu į kairę“ mažai ką stebintų. Šių metų pavasarį su M. Hancocku pradėjusi dirbti moteris vengia viešumos, tačiau ji pastebėta vaikštinėjanti Londone. Juokaujama, kad ji vis dar nešioja esamo sutuoktinio parduotuvių tinklo atstovaujamus aksesuarus.

 Tačiau nei jos sutuoktinis, nei Sveikatos ministro žmona Martha nieko nenujautė apie užsimezgusį romaną. Kaip skelbia britų žiniasklaida, Martha Hancock apie tai, kad jų santuoką ištiko krizė ir sutuoktinio glėbyje šildosi meilužė, sužinojo tik išvakarėse, kai kitą dieną buvo paskelbtos skandalingos nuotraukos.

Tą pačią dieną ministras pareiškė, kad palieka šeimą ir puoselėtus namus. Neseniai pastebėta ir G. Coladangelo, kuri iš didžiulių ir prabangių šeimos namų į automobilį nešėsi lagaminus su daiktais. Kol kas nei vienas iš jų nekomentavo detalių apie užsimezgusį romaną ir griuvusias dvi šeimas.

Kaip naujienų portalas Anglija.today jau skelbė, romanas į viešumą iškilo šių metų birželio pabaigoje, kai žiniasklaida paviešino CCTV kameromis užfiksuotus besibučiuojančius M. Hancocką ir G. Coladangelo. Mattas Hancockas iki šiol nuolat akcentavo jau 15 metų trunkančią ir, esą, laimingą santuoką su žmona Martha, su kuria susilaukė ir augina tris atžalas.

Į romano skandalą įsivėlusi G. Coladangelo – taip pat sėkmingai sukūrusi šeimą trijų vaikų mama. Jos sutuoktinis – sėkmingas verslininkas Oliveris Tressas, parduotuvių „Oliver Bonas“ įkūrėjas. Šaltiniai tvirtina, kad toks į viešumą iškilęs romanas – daugeliui atrodė neįtikėtinas. Taip pat netyla pasipiktinimo kalbos ir dėl G. Coladangelo padėties – moteris komandai pasamdyta iš mokesčių mokėtojų pinigų, todėl akcentuojama, kad gyventojai apmoka Sveikatos apsaugos ministro meilužės darbo vietą.

Rekomenduojami video