Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Briuselio oro uoste ir metro – sprogimai, yra žuvusiųjų

Briuselio metropoliteno Malbeko stotyje, esančioje netoli Europos Sąjungos institucijų, antradienį nugriaudėjo sprogimas, pranešė liudininkai ir metropoliteno darbuotojai.

Sprogimas Malbeko stotyje driokstelėjo tuojau po 8 val. Grinvičo (10 val. Lietuvos) laiku, per rytinį eismo piką. Televizijos reportažuose matėsi iš įėjimo į stotį virstantys juodi dūmai.

Vienas naujienų agentūros AP žurnalistas matė kelis žmones, kuriems buvo sužaloti veidai po sprogimo toje Briuselio metropoliteno stotyje. Jis taip pat matė bent du žmones, nešamus neštuvais.

32 metų Alexandre'as Bransas (Aleksandras Bransas), šluostydamasis kraują nuo veido, pasakojo: „Metro (traukinys) važiavo iš Melbeko stoties, kai driokstelėjo labai garsus sprogimas. Visus apėmė panika. Metropolitene buvo daug žmonių.“

Metropoliteno bendrovė vėliau pranešė, kad traukinių eismas stabdomas, o visos stotys uždaromos.

Šis incidentas įvyko tuojau po dvigubo sprogdinimo šalia Briuselio esančiame Zaventemo oro uoste, o preliminari informacija rodo, kad ten žuvo mažiausiais vienas žmogus. Nepatvirtintuose žiniasklaidos pranešimuose buvo minimi 17 žuvusiųjų ir dešimtys sužeistųjų.

Belgijos institucijos paskelbė, kad šalies antiteroristinių tarnybų parengtis padidinta nuo trečio iki ketvirto, aukščiausio, lygmens.

 

 

Rekomenduojami video