Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Borisas Johnsonas atskleidė turėjęs romaną: prisipažino apie nuklydimus

Ministras Borisas Johnsonas žurnalistų buvo įspraustas į kampą ir konferencijos metu sulaukė klausimų apie galimus santykius ir tariamą meilužę Jennifer Arcuri. Pirmą kartą B. Johnsonas viešai pripažino, kad su šia moterimi jis turėjo užmezgęs romaną.

Kaip rašo naujienų portalas „Mirror“, B. Johnsonas pripažino nuklydimus, tačiau skubiai pridūrė, kad jis išliko sąžiningas. Žurnalistui uždavus painų klausimą, jo pabaiga skambėjo taip: „Ar manote, kad elgėtės nuoširdžiai ir sąžiningai, kai užmezgėte romaną su panele J. Arcuri, kuri tvirtina, kad su ja artimus santykius palaikėte net ir šeimos namuose?“. Tikėtąsi, kad žodžio kišenėje neieškantis B. Johnsonas sugebės išsisukti nuo tiesmuko klausimo, tačiau jis to nei nebandė daryti.

„Mano atsakymas į jūsų antrą klausimą yra taip“, - trumpai ir aiškiai pridūrė ministras, tačiau tą pačią akimirką konferenciją jis baigė ir paliko kabinetą, nebeleisdamas pasikartoti platesniems klausimams. Kaip jau buvo skelbiama, tai – pirmas kartas, kai jis viešai patvirtino, kad turėjo užmezgęs romaną tuo metu, kai santuokoje vis dar gyveno su sutuoktine Marina Wheeler.

Jiedu susipažino 2011 metais, kai Jennifer, dar būdama verslo sudijų studente, pamatė B. Johnsoną viename organizuojamų renginių. „Žinoma, pirmiausia atkreipiau dėmesį į jo vėjavaikišką šukuoseną ir mane tas iškart pakerėjo“, - prisiminė ji. Nors Jennifer yra 21-iais metais jaunesnė už Borisą, ji neslėpė, kad visiškai pametė dėl jo galvą.

Jis buvo komunikabilus, apsiskaitęs, įdomus pašnekovas ir turėjo traukiančią charizmą. Jų romanas, pasak moters, truko nuo 2012 iki 2016 metų. Jiedu susirašinėjo itin atviromis ir seksualiomis žinutėmis, moteris ne kartą jam siuntė apsinuoginusios nuotraukas, į kurias B. Johnsonas reaguodavo labai audringai.

Jennifer tvirtino, kad lovoje jis – nuostabus vyras, meilužis, kuris žino, ką daro. Naujausiame interviu ji neslėpė, kad Borisą labai mylėjo ir buvo pasiryžusi viskam, tačiau ne likti „antra“. Esą ji žinojo, kad tuometinis Londono meras nori kurti naują šeimą, tačiau dar nėra tam pasiruošęs, o laukti ji nebenorėjo.


Rekomenduojami video