Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Betliejaus bažnyčia dėl įtariamų koronaviruso atvejų bus uždaryta

Betliejaus bažnyčia, pastatyta toje vietoje, kur, kaip tikima, gimė Jėzus Kristus, laikinai bus uždaryta dėl įtariamo koronaviruso protrūkio, ketvirtadienį paskelbė bažnyčios pareigūnas.

Palestiniečių sveikatos apsaugos ministerija paragino uždaryti vietos bažnyčias, mečetes ir kitas institucijas, kai viename Betliejaus viešbutyje buvo įtarti keli užsikrėtimo naujuoju virusu atvejai.

 Izraelio okupuotame Vakarų Krante esančio Betliejaus Kristaus Gimimo bazilika ketvirtadienį ryte dar buvo atidaryta, pranešė naujienų agentūros AFP fotografas. „Gerbiame pareigūnų sprendimą, nes saugumas – svarbiausia“, – sakė bažnyčios darbuotojas, kuris nenorėjo skelbti savo pavardės.

Jis nurodė, kad bazilika bus uždaryta „jei ne šiandien, tai rytoj“. Anksčiau palestiniečių sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad viename viešbutyje Betliejaus rajone nustatyti keli įtariami užsikrėtimo koronavirusu atvejai, kurie yra pirmieji Palestiniečių teritorijose.

Vietos sveikatos priežiūros valdybos vadovas Imadas Shahadehas (Imadas Šahadehas) AFP sakė, kad vasario pabaigoje tame viešbutyje lankėsi graikų turistų grupė, kurios dviem nariams vėliau buvo diagnozuotas virusas.

Keturi įtariami užsikrėtimo atvejai yra susiję su minimo viešbučio darbuotojais. Galutinio patvirtinimo laukiama vėliau ketvirtadienį, sakė I. Shahadehas.

Rekomenduojami video