Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
B. Obama įspėjo, kad pasaulio likimui iškilo pavojus

JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama) paragino visoms etninėms grupėms priklausančius demokratus balsuoti už Hilari Klinton (Hillary Clinton) ir įspėjo, kad JAV - ir viso pasaulio - likimui iškilo grėsmė, praneša BBC.

Anot B. Obamos, Respublikonų partijos kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trampas (Donald Trump) kelia grėsmę taip sunkiai iškovotoms pilietinėms teisėms.

B. Obama šias mintis išsakė susitikęs su rinkėjais Šiaurės Karolinos valstijoje.

D. Trampas savo ruožtu atkirto, kad B. Obama turėtų nustoti agituoti už H. Klinton ir susitelkti į šalies valdymą.

Jau ateinantį antradienį amerikiečiai spręs, kurį kandidatą nori matyti Baltuosiuose rūmuose. Naujausių viešosios nuomonės apklausų rezultatai rodo, kad abu kandidatus palaiko labai panašus rinkėjų skaičius.

"Mūsų respublikos likimas priklauso nuo jūsų", - itin svarbioje Šiaurės Karolinos valstijoje sakė B. Obama. Jis pridūrė: "Pasaulio likimas susvyravo, ir jūs, Šiaurės Karolinos gyventojai, turėsite mums padėti, kad galėtume jį pastumti teisinga kryptimi".

"Už mane balsuoti negalite, tačiau žinote ką - galite balsuoti už sąžiningumą, galite balsuoti už padorumą, teisingumą ir pažangą. Galite balsuoti už mūsų demokratiją", - sakė B. Obama.

Rekomenduojami video