Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
B. Netanyahu įspėjo Vokietiją: sustabdykite Iraną arba laukite dar daugiau pabėgėlių

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu pirmadienį įspėjo Vokietiją, kad jei Berlynas neužims griežtesnės pozicijos Irano atžvilgiu ir nepasitrauks iš 2015-ųjų branduolinio susitarimo, į šalį gali plūstelėti dar daugiau pabėgėlių. 

Finansuoti vis didesnes karines operacijas tokiose šalyse kaip Sirija ir Jemenas Teheranas sugebėjo todėl, kad mainais į urano sodrinimo programos nutraukimą jam buvo panaikintos sankcijos, teigė B. Netanyahu.

Iš esmės Iranas nori „vykdyti religinę kampaniją didžiąja dalimi sunitiškoje Sirijoje ir pamėginti atversti sunitus“, po derybų su kanclere Angela Merkel surengtoje spaudos konferencijoje sakė Izraelio premjeras.

„Tai pakurstys dar vieną religinį karą, šįkart - religinį karą Sirijos viduje, ir jo pasekmės bus žymiai, žymiai daugiau pabėgėlių. Jūs žinote, kur jie atvyks“, – įspėjo jis.

Nuo 2015-ųjų į Vokietiją atvyko per milijoną pabėgėlių, didžioji dalis jų – sirai. Tai kėlė ir tebekelia nerimą nemenkai daliai vokiečių.

Berlynas – pirmoji Izraelio vyriausybės vadovo vizitų turo po Europą stotelė. Šios kelionės tikslas – įtikinti Europos Sąjungos lyderius pasekti JAV pavyzdžiu ir išstoti iš branduolinio susitarimo su Iranu.

Rekomenduojami video