Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Audra ir žiemiški orai Ispanijoje pražudė septynis žmones

Ispanijoje siaučiant audrai ir iškritus dideliam kiekiui sniego, jau žuvo septyni žmonės. Dar keturi yra laikomi dingusiais, pranešė valdžios atstovai.

Itin stiprus vėjas ir didžiulės bangos pajūrio miestuose šalies rytuose nusiaubė pakrantes, apgriovė parduotuves ir restoranus, užtvindė gatves.

Paskutinė užfiksuota auka – Palamoso uostamiestyje į jūrą įkritęs vyras, trečiadienį informavo skubiosios pagalbos tarnybos.

Rytiniame Valencijos regione užtvindytoje teritorijoje policija rado dar vieną negyvą vyriškį, nors ieškojo 67 m. vyro, kuris laikomas pradingusiu kartu su savo automobiliu.

Dar dvi žūtys užfiksuotos pietiniame Andalūzijos regione. Vienas iš žuvusiųjų – 77 m. ūkininkas, kuris per didelę audrą su kruša buvo prislėgtas sugriuvusio šiltnamio.

Rytinėje Ispanijos dalyje sekmadienį praūžė audra „Gloria“, pūtė 100 km/val. vėjas, siautėjo bangos, iškrito daug sniego. Nuo to laiko keturi žmonės vis dar paskelbti dingusiais.

Nacionalinė orų agentūra „Aemet“ pranešė, kad trečiadienį audra pradėjo silpnėti, tačiau pareigūnai paragino Šiaurės rytų Katalonijos regiono ir Balearų salų gyventojus išlikti budrius.

Prancūzijoje trečiadienį per naktį paplūdus dviem upėms, buvo evakuota 1 500 gyventojų. Meteorologai praneša, kad liūtys pietinėje Prancūzijos Viduržemio jūros teritorijoje tęsis ir ketvirtadienį.

Rekomenduojami video