Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Atakų Sirijoje vykdytojai neišvengs atsakomybės

Jungtinių Tautų humanitarinės pagalbos Sirijai vadovai liūdnai konstatavo, kad per pastarąjį pusmetį šioje pilietinio karo nuniokotoje šalyje visiškoje apsiaustyje atsidūrusių civilių skaičius padvigubėjo.

Dabar tokių jokios pagalbos nesulaukiančių ir nuolatinius oro antskrydžius bei apšaudymus kenčiančių Sirijos gyventojų yra apie 900 tūkstančių.

Jungtinių Tautų saugumo taryboje Amerikos ambasadorė pirmą kartą įvardijo 13 aukštų Sirijos režimo karinių vadovų, kurie, jos manymu, atsakingi dėl civilių žudynių. Samantha Power dar kartą paragino rusus viešai pasmerkti bent vieną ligoninių ar mokyklų subombardavimo atvejį.

„Negailestingos Rusijos ir Assado režimo atakos turi būti nutrauktos, o tie, kurie už tai atsakingi, turėtų žinoti, kad tarptautinė bendrija stebi jų veiksmus, fiksuoja jų nusižengimus ir vieną dieną jie turės už tai atsakyti“, – patikino JAV ambasadorė JTO.

Rusijos atstovas atsikirto, kad pagal nekaltumo prezumpciją negalima taip iš anksto apkaltinti jų sąjungininkų karinės vadovybės.

Rekomenduojami video