Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Anglui liepta nupjauti tują - iškeltu viduriniu pirštu skulptūrą

65 metų Richard Jenkins net 18 metų prie namo fasado puoselėjo beveik 3 metrų aukščio gyvatvorę – ranką su iškeltu viduriniuoju pirštu. Dabar jis gavo įspėjimą, kad jam gresia policijos nemalonė, jei nenukarpys savo gyvatvorės.

Ponas Jenkins ir jo 69 metų žmona Linda gyvena priešais smuklę „The Office Pub“ Wartone, Warwickshire grafystėje, o gyvatvorė nukreipta į įėjimo pusę. Iš pradžių jis formavo gyvatvorę kaip pokštą girtuokliams užeigoje, kai šie erzindavo jį dėl krūmų karpymo, rašo express.co.uk.

Mėgstamiausia rajone Jis sako, kad jo gyvatvorė yra mėgstamiausia rajone ir pritraukia šimtus lankytojų, o socialinės žiniasklaidos vartotojai noriai ją fotografuoja. Tačiau ponas Jenkins, turintis du suaugusius vaikus ir keturis anūkus, apstulbo, kai Warwickshire grafystės taryba liepė tvorą apkarpyti po to, kai pasiskundė kaimynas.

Jis sakė: „Viskas prasidėjo prieš daugelį metų, kai pajuokavau su vietiniais gyventojais netoliese esančioje užeigoje. Anksčiau ten prižiūrėdavau gyvatvorę, o jie mane vis erzindavo.

Vieną dieną pagalvojau, kad atkeršysiu jiems ir suformuosiu gyvatvorę kaip milžinišką vidurinį pirštą. Užeigos lankytojams ir vietiniams gyventojams tai nepaprastai patiko – tai tapo vietine įžymybe“. „Viskas buvo gerai, kol iš tarybos negavau laiško, kad kažkas pasiskundė, jog tai nepadoru.

Man buvo pasakyta, kad turėsiu gyvatvorę sumažinti arba modifikuoti, kad neatrodytų tokia įžeidžianti. Aš atsisakiau, todėl jie kreipėsi į policiją“, – tęsė jis.

Warwickshire policija patvirtino, kad buvo pasiųstas pareigūnas ištirti šią problemą. Pareigūnas sakė ponui Jenkins, kad jei jie gaus daugiau skundų, jam iškart bus skirta bauda. Pareigūnas netgi pasiūlė gyvatvorę paversti kumščiu, tačiau ponas Jenkins atsisakė.

Jis pasakojo: „Jokiu būdu negalėčiau jos sumažinti. Daugeliui žmonių tai labai patinka, dažnai matome, kaip žmonės sustoja, išlipa iš savo automobilių ir fotografuoja. Vienas vietinis vaikinas netgi turi gyvatvorės nuotrauką kaip ekrano užsklandą savo telefone. Gyvatvorę puoselėju beveik 20 metų, tai ji ir toliau liks tokia“. Vietiniai gyventojai, kuriems gyvatvorė labai patinka, netgi pradėjo kampaniją „Išsaugokime Warton gyvatvorę“. Kampanija jau turi virš 500 rėmėjų.

Rekomenduojami video