Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Anglijos lietuviai galės tris dienas per savaitę nemokamai pavalgyti už 10 svarų

Šią ir daugelį kitų priemonių, skirtų kovoti su koronaviruso sukeltos krizės padariniais trečiadienį pristatė Jungtinės Karalystės (JK) kancleris Rishi Sunakas.

Kaip praneša JK žiniasklaida, numatoma, kad naujoje pagalbos aptarnavimo verslui schemoje galės dalyvauti visi restoranai, barai, užeigos, apgyvendinimo vietų maitinimo įstaigos, kurios užsiregistruos specialioje interneto svetainėje.

Kiekvienas šalies gyventojas, taip pat ir nemažas Lietuvos emigrantų skaičius, galės visą rugpjūčio mėnesį kiekvieną pirmadienį, antradienį ir trečiadienį maitinimo įstaigose gauti 50 proc. nuolaidą maistui ir nealkoholiniams gėrimams, kurios maksimali vertė bus 10 svarų sterlingų (kiek daugiau nei 11 eurų). Be to, pranešama, kad įprastinis 20 proc. pridėtinės vertės mokestis JK aptarnavimo sferai laikinai bus sumažintas iki 5 proc.

Dar daugiau, darbdaviams, kurie po prastovų susigrąžins darbuotojus ir išsaugos jų darbo vietas, bus išmokėta po 1 tūkst. svarų vienkartinė subsidija už kiekvieną darbuotoją. Skaičiuojama, kad tokia priemonė šalies vyriausybei atsieis apie 9,4 mlrd. svarų sterlingų. Dar viena numatoma priemonė yra susijusi su mažesniu nekilnojamojo turto apmokestinimu.

Rekomenduojami video