Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Anglijoje – privalomos kaukės parduotuvėse, numatytos 100 svarų baudos

Tai, ką Lietuvoje kiekvienas pirkėjas patyrė kovo – balandžio mėnesiais, netrukus galės išbandyti ir mūsų tautiečiai Didžiojoje Britanijoje. Čia visose mažmeninės prekybos vietose pirkėjai privalės dėvėti apsaugines kaukes.

Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė, kad šis reikalavimas įsigalios nuo kito penktadienio – liepos 24 d. Išimtys dėl kaukių dėvėjimo bus taikomos tik mažiems vaikams ir kai kuriems neįgaliesiems.

Kaip buvo ir Lietuvoje, iš pirkėjų bus reikalaujama kuo nors prisidengti nosį ir burną – tai galės būti ir paprastas medžiaginis uždangalas, nebūtinai sertifikuota medicininė kaukė ar respiratorius. Nepaklususiems pirkėjams bus skiriamos 100 svarų sterlingų (apie 111 eurų) baudos. Teisę jas išrašyti turės policija.

Pasak vietos žiniasklaidos, mažmeninės prekybos atstovai priekaištauja vyriausybei, kad ji iki galo nepaaiškina, kokie reikalavimai bus taikomi pardavėjams, ką jie turės daryti, jeigu pirkėjai nesilaikys reikalavimo dėvėti kaukes.

Oficialiais duomenimis, liepos 13 d. JK buvo užregistruota 530 naujų koronaviruso atvejų, tądien dėl jo mirė 11 gyventojų. Iš viso šioje šalyje nuo pandemijos pradžios fiksuota daugiau kaip 290 tūkst. susirgimų koronavirusu. Su juo susijusių mirčių skaičius beveik pasiekė 45 tūkst.

Rekomenduojami video