Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Aktorius Marius Jampolskis: geriausia mano žiūrovė yra dukra

Lietuvos kino ir teatro aktorius, televizijos laidų, renginių vedėjas ir net dainininkas Marius Jampolskis nedingsta iš Lietuvos žiūrovų širdžių jau daugiau nei dešimt metų, kai suvaidino pirmąjį savo vaidmenį Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Nors kine Marius yra įkūnijęs ne vieną dramatišką vaidmenį ir yra gavęs net dvi „Sidabrinės gervės“ statulėles kaip geriausias metų kino aktorius, dauguma žiūrovų jį geriau pažįsta kaip televizijos veidą – chuliganišką Donatą iš kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“. Paklaustas, kokie komiški ar dramatiški vaidmenys vyrui yra labiau prie širdies, aktorius net nesudvejoja ir sako, kad geriausias vaidmuo yra tas, kurį jis vaidina tą minutę.

„Mano vaidmenys yra labai įvairūs – nuo pačių dramatiškiausių iki komiškų. Net nežinau, kokį aktorių būtų galima pavadinti komiku, manau, visi turi būti universalūs. Mano mėgstamiausias aktorius ir autoritetas – Robinas Williamsas. Jis man buvo ir komikas ir dramatikas vienu metu“, – teigėM. Jampolskis.

Marius tikina, kad realiame gyvenime yra visai kitoks nei scenoje ir dažniausiai yra kompanijos paniurėlis, o ne siela. Linksminti draugus laisvalaikiu būtų tiesiog darbas, kurį jis nori palikti scenoje ar televizijos ekrane. „Mes turime tokį posakį – „geras aktorius vaidina tik scenoje“. Mano įkūnijami personažai yra labai įvairūs, tad ir realybėje esu visoks.

Nejuokinu net savo šeimos, bet pasitaiko, kad kartais padarau kažką, kas man pačiam visai neatrodo komiška, o jie juokiasi. Kol kas geriausia mano žiūrovė yra dukra: ką padaryčiau, ji juokiasi ir neišsako jokios kritikos“, – šypsojosi M. Jampolskis. Aktorius sako, kad jam sudėtinga ne tik juokinti šeimą, bet ir ją stebinti: „Jei bandau nustebinti, dažniausiai vis nepataikau.

Nemoku išrinkti dovanų, o ir pats nemoku jų priimti. Kartą žmonai esu nupirkęs tokią pat dovaną, kokią buvau nupirkęs prieš metus. Tai buvo kažkoks moteriškų dalykų rinkinys. Didžiavausi, kad taip gerai sugalvojau, o žmona klausia, ar aš čia tyčia.“ Marius džiaugiasi, kad žmona dėl tokių smulkmenų nepyksta ir jam atleidžia. Pasak aktoriaus, svarbiausia yra dėmesys, kuris turi būti rodomas kiekvieną dieną, o ne tik per šventes.

Rekomenduojami video