Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Abejoja Markle ir princo Hario meile: norėjo vesti beveik kiekvieną

Princas Harris – visiškas princo Williamo priešingybė, kai kalbama apie meilės reikalus, sako karališkųjų rūmų biografas.

Sasekso kunigaikštis turėjo visai kitokią patirtį nei jo brolis, o tai labai apsunkino pasimatymus. Karališkoji biografė Ingrid Seward teigė, kad nors princas Williamas universitete būdamas „griežtai atsisakė žiniasklaidai komentuoti savo meilės reikalus“, o princas Harris turėjo „patenkinti visuomenės susidomėjimą jo meilės reikalais“. „Tam tikra prasme Harris buvo priešingas savo broliui“, – „The Sun“ pasakojo M. Seward.

Norėjo vesti beveik kiekvieną merginą, kurią įsimylėdavo

„Jis savo širdį nešiojosi rankoje ir norėjo vesti beveik kiekvieną merginą, kurią įsimylėdavo, o Williamas labiau rūpinosi, ar gali įsipareigoti“.

Kai Williamas mokėsi universitete žiniasklaida susitarė su Bekingemo rūmais, kad paliks ramybėje Kembridžo hercogą. Būtent ten Williamas susitiko ir įsimylėjo savo dabar žmoną Kate Middleton. Daktaras Brianas Langas, buvęs universiteto vadovas, sakė: „Mes jiems skyrėme ketverius metus, per kuriuos jie galėjo susipažinti ir susirasti vienas kitą. Ketveri metai, per kuriuos jie galėjo pažinti vienas kitą, be fotoaparatų blyksčių ir viešumo.“

Priešingai, princui Harriui nebuvo suteikta tokia pati prabanga ir jis pyko dėl nuolatinio brovimosi į jo santykius. Ponia Seward tęsė: „Kai jis susitikinėdavo su merginomis, jis buvo paranojiškas, kad jis nuolat matomas, todėl versdavo jas sėdėti „Range Rover“ gale po antklode pakeliui į restoraną“.

Žiniasklaidos dėmesys buvo toks dideli, kad ankstesnė Harrio mylimoji Chelsy Davy „Times“ sakė, kad ji „nesusitvarkė“ su dėmesio. Pranešama, kad kita sena Harrio simpatija Cressida Bonas taip pat turėjo tą pačią bėdą.

M. Seward sakė, kad Cressida „tiesiog negalėjo to priimti“. Sasekso kunigaikštis greitai pamilo Meghan Markle, sakydamas, kad jis žino, kad ji „ypatinga“ jau po antrojo pasimatymo.Rekomenduojami video