Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pirmajame Lietuvoje Neįgaliųjų įrangos centre kiekvienam individualiai parinks vežimėlį

Ketvirtadienį, gegužės 26 d.,Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje Neįgaliųjų įrangos centras. Unikalioje įstaigojenegalią turintys asmenys galės gauti visą reikalingą pagalbą – nuo konsultacijų iki individualaus įrangos parinkimo ir išbandymo.

„Negalią turinčiam asmeniui būtina „pajausti“ vežimėlį ar išbandyti gyvai kitą judėjimo priemonę, nes tai juk yra jų „kojos“. Net 70 proc. judėjimo priemonių yra parenkamos individualiai ar užsakomos gamybai pagal individualius antropometrinius kliento matmenis. Tad tiesiog kataloge jų išsirinkti negali – negalią turinčiam asmeniui būtina atsisėsti, pavažiuoti ir įsitikinti, kad ta įranga jam tinkama. Norime suteikti savo klientams patogią, orią galimybę išbandyti produktus“, – tikina Neįgaliųjų įrangos centro vadovas Jonas Daublys, jau daugiau nei dešimtmetį „Biomedikos centre“ atsakingas už judėjimo įrangą neįgaliesiems. 

Neįgaliųjų įrangos centre klientai ras platų judėjimo įrangos spektrą – nuo pačių paprasčiausių neįgaliųjų vežimėlių, skirtų pervežti pacientą iš vienos vietos į kitą, iki sudėtingų, kompleksiškų, individualiai pritaikomų elektrinių vežimėlių, kuriuose praleidžiama didžioji dienos dalis. Neįgalieji galės rinktis iš aukštos kokybės, laiko patikrintų prekių ženklų gausos.

Pagrindinis centro išskirtinumas ir didžiausias privalumas – galimybė išbandyti priemones gyvai ir išsirinkti asmeniškai labiausiai tinkančias. Išbandyti įrangą klientai gali net jei nėra galimybės pasiekti įstaigos patalpų.

Viena iš unikalių centro teikiamų paslaugų – įrangos pristatymas ir galimybė konsultuotis su kompetentingais specialistais pacientui neišvykstant iš savo namų. Centras papildė savo automobilių parką dviem didesniais automobiliais, leisiančiais kartu vežtis daugiau įvairios įrangos.

„Centre dirbantys specialistai – aukštos kvalifikacijos judėjimo įrangos ekspertai, nuolat besimokantys kartu su pagalbinių technikos priemonių gamintojais, tad sužinantys naujausią informaciją iš pirmų lūpų ir žinias nuolat su dideliu rūpesčiu perduodantys savo klientams. Patyrusių specialistų dėka tinkamai parinkta, kokybiška priemonė užtikrina, jog bus maksimaliai apsaugota ne tik paciento sveikata, bet ir taupomos valstybės biudžeto lėšos“, – teigia J. Daublys.

Neįgaliųjų įrangos centro vadovas įsitikinęs, kad nepritaikyta aplinka, paslaugos ar prekės yra visuomenės, o ne žmonių su negalia problema.

„Šie žmonės tiesiog susiduria su mūsų negebėjimu prisitaikyti prie jų. Šiandien mes gyvename Europos Sąjungoje, tad turime mąstyti, elgtis ir rūpintis visais savo piliečiais taip, kaip dera jos narei“, – teigia J. Daublys. 

Neįgaliųjų įrangos centrasįsikūrėsostinės Kalvarijų gatvėje 125. Pirmąją Lietuvoje unikalią įstaigą  įkūrė UAB „Biomedikos centras“, ne vienerius metus sėkmingai veikiantis Baltijos šalyse.

Pagrindinė įmonės veikla – Baltijos šalių gydymo įstaigas aprūpinti naujausia ir moderniausia medicinine įranga, instrumentais bei medžiagomis. Kvalifikuoti „Biomedikos centro“ specialistai savo plačiam klientų ratui gali parinkti ir pritaikyti ne tik judėjimo, bet ir klausos bei regos priemones.

Rekomenduojami video