Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Paraplegikai džiaugiasi sava erdve

Mūsų krašte aktyviai veikianti Kėdainių rajono paraplegikų asociacija jau nuo ankstyvo pavasario buriasi Liepų alėjoje, prie neįgaliųjų tvenkinio, kur neįgalieji kuria savo gamtos kampelį. Kone kasdien čia galima išvysti žvejojančius, poilsiaujančius, besitvarkančius paraplegikus. Žmonės jau ir šiųmetes šventes šventė tik pernai rudenį pastatytoje pavėsinėje. Tai rodo, kad šis gamtos kampelis šiai bendruomenei buvo išties labai reikalingas.

Prie neįgaliųjų tvenkinio pernai virte virė darbai – buvo gražinama aplinka, sodinami dekoratyviniai medeliai. Vėlyvą rudenį buvo pastatyta neįgaliųjų pavėsinė. Įgyvendinant projektą čia buvo pastatyta ir skulptūra, ją kūrė visi Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos nariai.

Asociacijos vadovė Alma Margevičienė sako, kad jos vadovaujama bendruomenė norėjo turėti tokį savą kampelį.

„Čia vasaromis galėsime vykdyti savo užsiėmimus, mums nereikės būti patalpose – galėsime būti gryname ore. Ši mūsų svajonė po truputį virsta realybe. Prie neįgaliųjų tvenkinio nuveikta daug darbų. Sutvarkytas ir pats tvenkinys, nuolat tvarkoma ir jo aplinka. Pasodinti dekoratyviniai medeliai, kurie papuošė aplinką“, – sakė A. Margevičienė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video