Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Noriu implantuotis dantis. Kas? Kaip? Kodėl?

Nusprendėte implantuotis dantis? Ką svarbu žinoti ir kaip nepasiklysti pasiūlymų gausoje? Pasak Vilniuje įsikūrusios odontologijos klinikos „Dantų harmonija“ implantuojančio vyr. gydytojo Mariaus Bučinsko, pirmiausia vertėtų nusistatyti asmeninius vertinimo kriterijus, kurie galėtų padėti pasirinkti.

Domėkitės implantavimo procesu: kada ir ką gausite?

„Netekus daugumos ar netgi visų dantų, taip pat turint nefunkcionalius, stipriai paslankius dantis, vienas geriausių dantų atkūrimo būdų šiandien, mano nuomone, yra dantų implantavimas taikant All-on-4® (lietuviškai: visi ant 4) gydymo metodiką. Šios procedūros metu vieno žandikaulio dantys atkuriami vos ant 4 implantų per vieną dieną“, – remdamasis ilgamete darbo praktika savo įžvalgomis dalijasi implantuojantis vyr. gydytojas M.Bučinskas.

Implantavimo procedūra susideda iš dviejų etapų – chirurginės su minimalia invazija ir protezavimo. Pirmojo etapo metu, jeigu reikia, pašalinami dantys, įsriegiami implantai, pritvirtinami laikinieji dantys. „Gera matyti, kaip pacientai po implantavimo procedūros išeina šypsodamiesi ir džiaugdamiesi naujais dantimis, – sako M.Bučinskas, kurio nuomone, pacientai turi turėti galimybę tą pačią dieną išeiti su laikinaisiais dantimis. – Mes klinikoje „Dantų harmonija“ turime modernią CAD/CAM dantų protezų laboratoriją ir esame pirmoji Vilniuje odontologijos klinika, įsigijusi „NobelProcera“ skenerį, tai mums leidžia pagreitinti ir kontroliuoti dantų gaminimo procesą, o pacientui patogu visas tokio gydymo paslaugas gauti vienoje vietoje.“

Nauja šypsena – tik per vieną dieną!

Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Dantų harmonija“ visi dantys gali būti atkurti tik per vieną dieną. Tai ypač patogu iš toliau atvykstantiems pacientams, nes po implantavimo procedūros, tą pačią dieną, jie išeina su klinikoje pagamintais laikinaisiais dantimis.

Pasak implantuojančio vyr. gydytojo M.Bučinsko, iš toliau į Vilnių atvykę žmonės yra reiklesni gydymo laikotarpiui. Ir tai savaime suprantama. „Reikia dantų. Vilniuje būsiu tik savaitgalį“ arba „Dantims implantuoti galiu skirti tik dieną“, – tokius pacientų, atvykusių į Vilnių tik trumpam, žodžius vyr. gydytojas girdi dažnai. „Galiu tik pasidžiaugti, kad tokių pacientų norus galime įgyvendinti. Klinikoje turime visas galimybes net ir visiškai dantų neturinčiam žmogui atkurti šypseną per vieną dieną – t. y. pacientas po implantavimo procedūros, tą pačią dieną, išeina su laikinaisiais dantimis. Šie dantys tvirtinami ant implantų, todėl žmogus jaučiasi tarsi su savais dantimis. Gali drąsiai juoktis, valgyti, kalbėti“, – sako vyr. gydytojas.

Šios procedūros metu Vieno žandikaulio dantys atkuriami vos ant 4 implantų.

Nuolatiniai dantys – ką turi žinoti pacientas?

Antrojo – protezavimo – etapo metu pacientui gaminami nuolatiniai dantys, jie yra tvirtesni nei laikinieji. Pasak vyr. gydytojo M.Bučinsko, pats laikinųjų dantų pavadinimas pasako, kad šių dantų palikti visam laikui nereikėtų. Protezavimo etapas gali prasidėti pasibaigus gijimo laikotarpiui. Apatinis žandikaulis gyja vidutiniškai apie du mėnesius, viršutinis – apie tris.

Kaip teigia jau daugiau nei dešimtį metų dantis implantuojantis vyr. gydytojas M.Bučinskas, pacien-

tas iš gydytojo turi sužinoti šiuos svarbius dalykus:

  •  kiek vizitų jam reikės, kol turės nuolatinius dantis;
  • kas bus, jei reikės koreguoti dantis;
  •  kiek tokie protezuoti dantys laikys;
  •  kiek laiko truks gydymas;
  •  kokia yra gydymo kaina pagal jam ar jai sudarytą asmeninį gydymo planą.

Rinkdamasis pigesnį variantą žmogus nebūtinai sutaupys.

Pažinkite implantuojantį gydytoją ir jo darbo aplinką

Prieš apsispręsdami, kur implantuositės dantis, pabendraukite tiesiogiai su implantuojančiu gydytoju, pasidomėkite jo patirtimi ir taikoma implantavimo metodika. „Pacientui svarbu gauti atsakymus į visus jį dominančius klausimus. Aš tikiu, kad žmogaus pasirinkimas turi būti sąmoningas, todėl dialogas tarp gydytojo ir paciento yra būtinas. Pavyzdžiui, Vilniuje esančioje klinikoje „Dantų harmonija“ atliekama moderni diagnostika kompiuterine tomografija, todėl konsultacijos metu galiu sudaryti individualų gydymo planą ir išsamiai papasakoti apie konkrečią paciento situaciją“, – pasakoja M.Bučinskas.

Svarbu ir tai, kad odontologijos klinikos modernumas gali atspindėti požiūrį į gydymo kokybę. „Tikiu, kad įsipareigojimas kokybei lemia nuolatinį tobulėjimą, todėl klinikos komanda kasmet dalyvauja gausybėje teorinių ir praktinių odontologijos seminarų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje: JAV, Ispanijoje, Portugalijoje, Rusijoje, Italijoje ir kt. Atnaujiname ir giliname žinias, sužinome naujausias tendencijas, gauname patikimų metodikų rekomendacijų iš mūsų srities specialistų, dirbančių visame pasaulyje“, – savo darbo filosofija dalijasi „Dantų harmonija“ vadovas M.Bučinskas.

Vilniuje įsikūrusioje klinikoje "Dantų harmonija" visi dantys gali būti atkurti tik per vieną dieną. Tai ypač patogu iš toliau atvykusiems pacientams, nes po implantavimo procedūros, tą pačią dieną, jie išeina su klinikoje pagamintais laikinaisiais dantimis.

Domėkitės, kodėl gydytojas dirba su pasirinktais implantais

„Man svarbiausia – kokybiškas gydymas, todėl renkuosi tą dantų implantų gamintoją, kuriuo pasitikiu visu šimtu procentu. Su šiais dantų implantais dirbu jau daugiau nei dešimtmetį. Svarbu ir tai, kad šis dantų implantų gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją“, – apie savo pasirinkimą pasakoja implantuojantis vyr. gydytojas M.Bučinskas.

Taip pat verta pasidomėti, kokia yra dantų implantų gamintojo pasaulinė praktika ir istorija. Be abejo, ypač svarbu, ar implantavimo metu gydytojas taiko dantų implanto gamintojo siūlomą gydymo technologiją, t. y. ar implantavimas vyksta pagal nustatytą protokolą, kuris yra paremtas ilgalaikiais tyrimais ir gali lemti gydymo rezultato sėkmę.

Kaina

Dantų implantavimas – ilgalaikė investicija, tačiau nereikia pamiršti, kad gydymo rezultatas gali priklausyti nuo to, kokios medžiagos pasirenkamos. Natūralu, kad viso gyvenimo garantiją turintis dantų implantas gali kainuoti daugiau. Dažniausiai tikslią gydymo kainą galima sužinoti tik po asmeninės diagnostikos ir individualios konsultacijos. Pavyzdžiui, paskambinę į skirtingas odontologijos klinikas galite išgirsti skirtingas dantų implantavimo kainas. Tačiau reikėtų pateikti dar vieną klausimą: kas šią kainą sudaro? Administracijoje dirbantys asmenys telefonu gali suteikti bendro pobūdžio informaciją, tačiau juk kiekvieno žmogaus atvejis yra individualus. Ką daryti? Tikslingiausia tiesiogiai pabendrauti su implantuojančiu gydytoju ir gauti jo pateiktą gydymo planą, kuriame taip pat matyti bendros procedūros kaina ir kas ją sudaro.

 

KVIEČIAME Į NEMOKAMĄ SEMINARĄ PACIENTAMS

„ŠIUOLAIKINĖS DANTŲ IMPLANTAVIMO GALIMYBĖS“

Seminarą ves ir į Jūsų klausimus atsakys daugiau nei dešimtmetį dantis implantuojantis vyr. gydytojas Marius Bučinskas.

Seminaro dalyviams – nemokama konsultacija ir diagnostika, kompiuterine tomografija.*

Registracija telefonu + 370 610 11 222.

Seminaro data: vasario 21 d.

Seminaro laikas: 18 val.

Seminaro vieta: odontologijos klinika „Dantų harmonija“,

Olimpiečių g. 1A–9, LT-09235 Vilnius.

* Nemokamai padarytos nuotraukos ir gydymo planas lieka klinikoje kaip klinikos nuosavybė.

ghj

Vertinantiems dėmesį, laiką ir patirtį!

 

Rekomenduojami video